Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross (54)

~suzi
S-cross 1.6 DDiS 120KM 88kW
Mam premium. Skromnie wyglądające, inżyniersko old schoolowe, dla nie wysokich ludzi nie lubiących rzucać się w oczy. Trzeba wiedzieć dlaczego kupuje się ten samochód.
~macioo
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Auto dla mnie optymalne, pod względem gabarytów jak i wyposażenia. Ma pewne niewielkie minusy, ale które auto ich nie ma? Takiego auta szukałem. Napęd i zawieszenie doskonałe. Wnętrze (szczególnie mnie ujął duży szklany dach) z przyzwoitych materiałów. Widać dużo poprawek w doniesieniu do poprzedniej generacji. Nareszcie audio gra nie raniąc słuchu, a nawet dość dobrze jak na seryjne radio.
~Mariusz
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Samochód udany, który ma swoje wady i zalety. Do głownych zalet można zaliczyć stosunek wyposażenia do ceny oraz komfortu podróżowania wraz z niskim spalaniem. Prosta konstrukcja samochodu, z prostym silnikiem na łańcuchu rozrządu, bez zbędnych systemów typu start-stop. Do minusów przyspieszenie oraz hałas silnika przy wyższych prędkościach.
~mcholewa
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Jestem użytkownikiem Suzuki SX4, z napędem na cztery koła, 1,6 120KM, benzyna z ostatniego roku produkcji czyli 2014. Pragnę podzielić się moją subiektywną oceną. O napędzie 4x4 mogę tylko dobrze napisać. Tam, gdzie moi koledzy zagrzebali się w trudnych warunkach ja wyjechałam z łatwością. Zimą w górach bez obaw.O parkowaniu muszę w zachwytach: w każdych warunkach bez czujników i bez kamery parkowania, wymiary zewnętrzne i kształt są kolejną...
~Marco
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Ciekawy model. Jeszcze mało egzemplarzy na rynku. Jeździ się całkiem przyjemnie :)
~Andrzej
S-cross 1.6 DDiS 120KM 88kW
Piąty rok użytkowania - i pełne zadowolenie. Stosunkowo małe rozmiary zewnętrzne przy przyzwoitej wielkości wnętrza. Niskie spalanie, trasa ok 5l/100 km/ Miasto - poniżej 6l/100 km autostradą przy przekraczaniu 140-150 km/h spalanie powyżej 6l. Przy boksie dachowym wyraźnie wzrasta i słychać zewnętrzne odgłosy jazdy. dobre osiągi jeśli chodzi o przyspieszenie, szczególnie w trasie i przy wyprzedzaniu. Brak usterek. Przyjemna jazda choć auto...
~Krzysiek
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Suzuki mam od marca i jak na razie jestem mile zaskoczony.Wygodny,przestronny,nasza 4-osobowa rodzina swobodnie się mieści.
~Paweł Elbląg
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
rewelacyjne małe autko, mimo niewielkiego nadwozia sporo miejsca w środku, jak na tą cenę rewelacyjne wykończenie (Premium Plus bez NAVI)
~Michał
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Raczej spełnił oczekiwania. Wygoda? Dla dwóch super wygodny, chociaż jeśli ktoś oczekuje wygody z klasy samochodów powyżej 120 tysięcy może się trochę zawieść. Po kilkuset kilometrach okazuje się być przyjemny i przyjazny w prowadzeniu.
~Jarek
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Super auto, uniwersalne do normalnego użytkowania Wygodne, bezawaryjne, dobrze wyposażone
Suzuki SX4 II S-cross