Ocena kierowcy - Suzuki SX4 II S-cross

suzi, 8 lat temu
Silnik 1.6 DDiS 120KM 88kW
Rok produkcji 2014
Suzuki SX4 II S-cross 1.6 DDiS 120KM 88kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Mam premium. Skromnie wyglądające, inżyniersko old schoolowe, dla nie wysokich ludzi nie lubiących rzucać się w oczy. Trzeba wiedzieć dlaczego kupuje się ten samochód.
Lubię diesle, za moment, za spalanie, za spokojną jazdę. Ponadto lubię ten klekot i już. Benzyny nie kupiłem bo za słaba była, tak przynajmniej wydawało mi się po jeździe testowej.
Moja działa bez zastrzeżeń, chyba taka udana sztuka, albo nie jestem zbyt wymagający. Na autostradzie przydatna sześcio-biegowa skrzynia.
Dosyć zrównoważony, trzeba pamiętać... to nie gt. Napęd allgrip sprawdzi się przede wszystkim zimą, latem nie będę go katował.
Jedna uwaga, dla czego lusterka nie są asferyczne? Co to za oszczędność? Głupie to i już.
Po prostu dobrze. Poczułem się jak w innej epoce projektowania. Nawet szparka na fajki jest po lewej stronie kierownicy. Mi sie podoba. Nawet ten patyk od prymitywnego wyświetlacza robi robotę, a wszyscy go krytykują.
Nie mam żadnych uwag. Działa skutecznie i już. Dodatkowo działa cicho, to mi sie podoba.
Mam 175 cm wzrostu, żona też. Auto używa przedewszystkim żona do transportowania 2 dzieci. Nie marudzą, jakby dokleić bagażnika... 25 cm... to było by wzorowo.
Fizyki nie da się oszukać. Jak coś wystaje (lusterka) to musi hałasować, poza tym wyższe i wyżej zawieszone autko taka koncepcja...
Serwis jak inne... Przyszłość pokaże.
Ta kategoria w moim wydaniu to wyposarzenie/cena. Mam premium, ddis, allgrip i kilka dodatków, za które zapłaciłem 76 tys.
Nowe
Nowe