Lista ocen Suzuki Vitara I Cabrio 1.6 80KM 59kW 1988-1995 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Van GORRE
Cabrio 1.6 80KM 59kW
****rele do zrobienia w kwadrans. Wszystko na zatrzaskach. Ewentualnie śrubokręt i kilka śrub. Siedzenia 3 minuty i zdjęte. Wykładzina pod siedzeniami kilka chwil. Zdjęcie kierownicy i przedniego deski to raptem 20 minut.
~Łukasz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Naprawdę jak tylko po zakupie się dobrze odszczurzy te niedoskonałości które ignorował poprzedni właściciel to tu nie ma co się psuć a jeżeli nawet to żadko to coś unieruchami samochód.
~Vitara rocznik 90
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Kupiłem ją w bardzo dobrym stanie, więc jest ok, Co nie zmienia faktu że lepiej wozic ze sobą śrubokręt. A to pas się nie zapnie, a to szyba nie chce się podnieśc (trzeba puknąc) Jak to pełnoletnie auto.
~orzelg
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Zaczepy od otwierania dachu - pourywać łatwo a drogie,mechanizmy od foteli - zacinają się, zamek od drzwi pasażera - u mnie zacina się
~caymanik
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Tak sobie, trzeba uważać na korozję, dużo samochodów jest mocno skorodowanych i wyeksploatowanych...
~miko
Cabrio 1.6 80KM 59kW
tak naprawde to na 5, ale sonde mam do wymiany i muszę przez to rano przytrzymac trochę noge na gazie:)
~Kamil
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Z drobiazgów w aucie nie robiłem chyba nic. Jedyny minus to niedziałające światła przeciwmgielne z tyłu.
~witgor@wp.pl
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Plandeka - zawsze albo cieknie, albo się przez nią kurzy, albo zamek nie chodzi jak trzeba.
~Dobcook
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Drogie części chodź mała wadliwość! Blacha to totalny szajs! trzeba mieć dobrego blacharza :)
~edwin
Cabrio 1.6 80KM 59kW
na razie mam go zbyt krótko-6 m-cy, po zakupie było troche napraw(był jakiś czas nieużywany)
Suzuki Vitara I Cabrio