Lista ocen Suzuki Vitara I (57) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RYKO ryczek9@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
To jest okazja do popisu dla Suzi. Nic się nie chce psuć (samo) po zakupie zrobiłem kilka podstawowych rzeczy typu rozrząd, płyn, olej, filtry (powietrza założyłem sportowy K&N REWELACYJNA SPRAWA) Wymieniałem uszczelniacz na wyjściu z mostu (przód) i uszczelniacz na półosi, ale to już po części z mojej winy ponieważ w terenie wplątała się pod niego jakaś trawa. Części jak to w japońskich samochodach potrafią być drogie, ale co z tego jak tak...
~Żaba
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Jak narazie jest ok. Samochód ma 14 lat, narazie musiałem wymienić tylko tylne sprężyny i łącznki stabilizatora. No i prę śrubek we wnętrzu musiałem wkręcić lub dokręcić, bo poprzedni właściciel najwyraźniej nie zwracał na to uwagi, a przez to cała deska latała i hałasowała, ale teraz jest cicho i ok!
~Jaca
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Jak wspomniałem wyżej jestem bardzo zadowolony mimo, że auto jeździ jako drugie w rodzinie po 20tys km zero usterek nawet zawieszenie nadal bez uwag. Jeżdżę zarówno po asfalcie jak i po lesie (idealne auto dla myśliwego, wędkarza)konstrukcja na ramie z reduktorem - rewelacja.
~Van GORRE
Cabrio 1.6 80KM 59kW
****rele do zrobienia w kwadrans. Wszystko na zatrzaskach. Ewentualnie śrubokręt i kilka śrub. Siedzenia 3 minuty i zdjęte. Wykładzina pod siedzeniami kilka chwil. Zdjęcie kierownicy i przedniego deski to raptem 20 minut.
~m4rioo
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Niezawodny w każdym terenie, ja swojego podniosłem o 15cm i wjedzie w każdy teren bez najmniejszego problemu, zamontowałem odpływ powietrza z silnika i wjeżdżam do rzek nie topiąc samochodu... Normalnie poezja :)
~Łukasz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Naprawdę jak tylko po zakupie się dobrze odszczurzy te niedoskonałości które ignorował poprzedni właściciel to tu nie ma co się psuć a jeżeli nawet to żadko to coś unieruchami samochód.
~textor
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Ciężko cokolwiek napisać. Przez 3 lata i 35 tys. km musiałem wymienić włącznik elektrycznych szyb w drzwiach pasażera. Dość szybko wyrabia się zamek w tylnych drzwiach powodując denerwujące hałasy.
~Vitara rocznik 90
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Kupiłem ją w bardzo dobrym stanie, więc jest ok, Co nie zmienia faktu że lepiej wozic ze sobą śrubokręt. A to pas się nie zapnie, a to szyba nie chce się podnieśc (trzeba puknąc) Jak to pełnoletnie auto.
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Niezawodny ja nie narzekam a szaleje często po bezdrożach naszych kochanych Beskidów i Jury Krak - Częst Nic nigdy nie nawaliło akurat kiedy tego potrzebowałem więc nie narzekam.

Usterki Suzuki Vitara I

Suzuki Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krystian
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
raz tylko byl klopot: pekla linka sprzegla. ale to z mojego niedbalstwa a auto dojechalo do warsztatu bez obcej pomocy wiec punktow nie odejmuje