Lista ocen Suzuki Vitara I (58) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaca
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Zdecydowanie polecam silnik 2.0 V6 cicha i równa praca. Wiele osobówek jest głośniejszych. Głośno robi się od 150KM/H ale kto jeździ takim autem z taką prędkością. Spalanie jak w wersji Vitary 1.6 ale przy 2.0 mamy zapas mocy i autko pracuje na niższych obrotach aniżeli 1.6 i bez wysiłku.
~RYKO ryczek9@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
To nie bmw, tu nie musi być cicho i komfortowo. Słyszę silnik, to przynajmniej wiem, jak chodzi i czy coś mu nie dolega. Jego praca nie jest absolutnie męcząca dla słuchu, ani psychiki. Na zewnątrz ludzie myślą, że mam pod maską jakieś trzy litry (a to tylko praca wiskozy)
~zarid
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
To jest auto terenowe - nie kupuje się go z nadtawieniem na wyjątkowy komfort akustyczny. dzwięk silnika w kabinie miły dla ucha. Przy dużych prędkośćiach we znaki daje się szum wiatru (aerodynamika lodówki :P )
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Wyciszenie :)Z terenowymi oponami przy 80 km/h i tak nie słysze pracy silnika:) a tak normalnie na szosówkach to przy 140km/h i tak około 5000 RPM to nie jest kolorowo ale w końcu to nie jakaś dziadowska limuzyna.
~wasmaciej
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Silnika w środku nie słychać w ogóle przy jeździe w trasie. czasami słychać plastiki jak trzeszczą ale to kwestia przyzwyczajenia i ma to miejsce tylko na dziurach przy jeździe terenowej
~Kamil
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Do 80 km/h naprawdę dobrze. Do 100 km/h jeszcze nienajgorzej. Od 120 km/h jest dość głośno. Ale silnik ogólnie jest głośny, bo przełożenia są krótkie i na piątce już wyje ze względu na wysokie obroty.
~cozmo
Long 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Dość dużo słychać z zewnątrz niestety. Blacha jest dość cienka i wyciszenie słabe więc jest tak sobie. Słychać szum opon i silnik a ten drugi wolałbym słyszeć tylko po otworzeniu okna.
~Vitara rocznik 90
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Mam wersję cabrio. To nie jest Cabrio to zwykła plandeka jak w żuku;) Uważam jednak że jest cicho jak na takie rozwiązanie ...co potwierdzają znajomi.
~grease4beast
Standard 1.6 i 80KM 59kW
eeeee co? Nie wiem wywaliłem jakiekolwiek wygłuszenia lepiej się sprząta. TO TERENÓWKA! Pociesze dużo lepiej niż w uazie.

Usterki Suzuki Vitara I

Suzuki Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~stefan
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Jak się jeździ tylko po szosie to jest ok, ale jak większość jazd jest w terenie to trzeba być odpornym na różnego rodzaju stuki.