Oceny Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 80KM 59kW 1988-1995

Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 80KM 59kW 1988-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 80KM 59kW 1988-1995

~sebastianswps.edu.pl
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochod spelnil moje wszystkie wymagania. Jezdzi sie dobrze na trasie a w terenie tez nie ma problemow (chyba ze ktos potrzebuje auta do upalania i przepraw). Taki przyjemny samochodzik ktory jest alternatywa pomiedzy typowo terenowym samochodem a typowym bulwarowcem ktory sie w ogole w teren nie nadaje. Nie bez znaczenie jest tu takze bezpieczenstwo bierne - konstrukcja na ramie i solidne nadwozie jest znacznie...
~romek
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Wspaniały samochodzik, rozsądne pieniądze ,brak dodatkowych wydatków - tylko się cieszyć i jeżdżić. Jedna uwaga - przy zakupie zwracać uwagę na stan techniczny.Ja kupiłem dobrze , lecz znam takich co bardzo płaczą. Pozorne oszczędności kilku złotych przy zakupie mogą się strasznie zemścić.
~Paweł
Standard 1.6 i 80KM 59kW
kupiłem to auto z myślą że będzie mnie wozić w terenie (las) i sprawdził się, także w tegoroczną zimę, przecież jest napęd przód/tył , 3 - drzwiowa,daje mi możliwość zawracania na bardzo wąskiej drodze,
~Seba Wawa
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Super autko uniwersalne ale nie nadaje sie na dŁugie trasy i szybką jazde Silnik nie jest pazerny na paliwo średnio 8,5l/100km ale po zagazowaniu może podziękować za wspóŁprace i zacznie wciągać olej
~wipsoft@poczta.onet.pl
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Mam ją dopiero od dwóch miesięcy. Był to dla mnie stres - używane auto, do tej pory jeździłem tylko nowymi. Ale opłacało się. Jak na razie jestem zadowolony. Jest to autko z "tym" czymś w sobie - ma styl. Takie pytanie - czy ktos wie do czego służy recylkurator spalin. Mam go do wymiany. Z tego co ustaliłem występuje tylko w wersji "amerykańsko - kanadyjskiej".
3,7
~xyz
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Autko, które można samemu naprawić, bez większych kosztów. Najprostsza konstrukcja na świecie.

Usterki Suzuki Vitara I

Suzuki Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~grease4beast
Standard 1.6 i 80KM 59kW
jak oczekujesz terenówki która nadaje się do jazdy na co dzień za małą kasę może być.
~textor
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Bdb auto do jazdy po terenie (nie ekstremalnej) dla dwóch osób i ewentualnie psa. Trochę ciasne, mało oszczędne, ale za to bezawaryjne. Praktycznie brak bagażnika.
~damian
Standard 1.6 i 80KM 59kW
W sumie auto oceniem dobrze. Jedyny minus to układ jezdny i strasznie słabe blachy.
~szczupak
Standard 1.6 i 80KM 59kW
swietne auto! doskonale na wyprawy w teren:) 4x4 naprawde duzo daje i choc to tylko 1.6 mozna nim wyjechac w naprawde ciezkich warunkach
Suzuki Vitara I Standard