Ocena kierowcy - Suzuki Vitara III SUV Facelifting

Jaro, ponad rok temu
Silnik 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Rok produkcji 2019
Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Inne
samochód jeździ głównie po mieście codziennie dojazd do pracy i kilka razy w roku na wycieczki kilkudniowe po kraju no i raz do roku na konkretne wakacje w tym roku były włochy okolice wenecji, silnik spokojnie daje radę na trasie pokonuje gładko długie podjazdy na autostradzie przebiegającej przez górskie odcinki kupiłem go dla rodziny nie lubię grzebać przy samochodach zależało mi żeby był bezawaryjny na razie brak śladów zużycia lakier trzyma się całkiem nieźle nie jest porysowany od mycia dynamika fajna jak na ten silnik wystarczająca hamulce super widoczność w lusterkach bardzo dobra wersja premium więc posiada kamerkę cofania i felgi 17 calowe kupując oczekiwałem sprawnego auta które będzie cieszyć właściciela i tak właśnie jest
fajnie pracuje nie mam problemu z wyprzedzaniem tirów wciśnięcie gazu przypomina mi młynek od kawy i co najważniejsze nie bierze wcale oleju wymieniam go tylko od przeglądu do przeglądu
jest precyzyjna nie ma długich skoków biegi wchodzą w swoje położenia
fajnie się nim jeździ czy to dziury czy nawierzchnia gładka
bardzo mi się podobała dlatego dokonałem zakupu
jest bardzo dobra no i do tyłu kamerka cofania
jak trzeba na wczasy wszystko zapakowałem
siedzenia są podgrzewane więc zimą czasami włączam nawiewy grzeją a latem klima w zupełności wystarcza
jest ok nie ma problemu ma podłoketnik co się przydaje w trasie, nogi nie są podkurczone przy czterech osobach siedzących, nad głową też jest wysoko nie dotykam podsufitki
powyzej 130 jest głośniej ale to nie tylko silnik ale też i wiatr ogólnie jest ok
na trasie przy predkości ok 120-130 spalił 6,1 wskazanie z komputera więc spoko
stanowczo za drogi obecnie jako nowy
żadnych awarii na razie nie było, mam go od nowości czasami usb od razu sie nie załącza po włożeniu pamięci z muzyką lub podpięciu usb z aplikacją do nawigacji
brak usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 BoosterJet 111KM 82kW [l/100km]

6,4
6,3
Dziennik kosztów dla Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
6,9
Suzuki Vitara III SUV Facelifting