Ocena kierowcy - Suzuki XL7

peters, 13 lat temu
Silnik 3.6 V6 252KM 185kW
Rok produkcji 2008
Suzuki XL7 3.6 V6 252KM 185kW 2007-2009 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : wiem ze to nie terenówka ale TC, 4x4 dziala w nim bardzo fajnie
Polecam to naprawdę duże i wygodne auto, które jako SUV zupełnie dobrze radzi sobie gdy trzeba sie przedrzeć przez głeboki snieg. Nie testowalem go w terenie , ale dojazd do plazy w miekkim piasku przeszedł bez problemu. Zaleta jest również jego cena, widuję na aukcjach Xl7 w okolicach 70KPLN , za takie pieniądze trudno kupić coś tej klasy. Ogólnie przyjamne i wygodne auto którym lubimy jeździć.
silnik ma moim zdaniem przyjemny dzwięk, w potrzebie wraz z niezłym automatem potrafi dobrze odejść... spalanie w mieście około 15-16litrów, przy normalnej jezdzie w trasce srednio 12. testowalem minima i przy 90km/h oraz stalej trasie zeszedl do 10,5l
bez zarzutu , tryb auto ma piec biegow plus tiptronic jesli mamy ochote.
przetestowany zimą, nie zakopał sie na żadnym głebokim śniegu a jeździliśmy kilka razy po zasniezonym polu... Pomimo że jest to wysokie auto, nie czuje sie specjalnych wychyłów na zakretach. Jazdze w długie trasy i raczej sporo ( ok. 5tys km/mc) i czuje sie w nim bardzo wygodnie
ma duze lusterka boczne ale trzeba chwile poswiecic na ich ustawienie inaczej mozna kogos spotkac w martwym... na poczatku przeszkadzala mi srednia widocznosc w glownym lusterku teraz sie przyzwyczaiłem
wszystko jest na miejscu
mam dwustrefowy klimatronik - jest wydajny. nie widzialem jeszcze zadnej zaparowanej szyby w tym aucie
to duzy samochod, dlugosc ponad 5m. Mieszczę calą rodzine , full bagazy, babcię :) oraz wielkiego psa. Takiego auta szukalismy. dodatkowy zestaw foteli w jego wypadku jest nawet wygodny = troche trzeba sie gimnastykowac zeby wejsc do tylu ale siedz sie tam wygodnie
slychac tylko pomruk silnika, lubie to
nie narzekamy na spalanie, srednia okolo 12,6L przy przebiegu 5tysiecy km jest akceptowalna. Ma ciekawy system kontroli serwisu oleju, komputer analizuje warunki pracy silnika i informuje kiedy należy wymienić olej. dotychczas udalo sie nam go wymienic raz przy 14tys km.
kosztował poniżej 100tys jako prawie nowy... Miałem kupić Mitsubischi ale 3,2DID okazał się strasznie wolny, ten ma podobna wielkość w środku, a spalanie ma podobne .
nic sie nie dzieje
brak , bez klopotow, nasz miał 3tys gdy dotarł do PL