Oceny TATA Xenon Double Cab

Najnowsze oceny TATA Xenon Double Cab

2,3
~Jarek
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Ten samochód to kompletna pomyłka. Ja rozumiem, że jest tani, ale za to co sobą prezentuje, jego cena w salonie nie powinna przekraczać 30000zł. Samochód posiadam od nowości, zepsuło się już niemal wszystko. Jeździ w firmie geodezyjnej, wozi lekki sprzęt, na terenie jednego powiatu, więc dużo przejechane nie ma, nie jest też poddany jakiemuś mocnemu zużyciu. Jeden kierowca od nowości - ja. Stan mojego Xenona wskazuje na to, jakby ten samochód...
1,7
~YooRec
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Jak ktoś sobie myśli \"a kupie tani jest, ma gwarancje to będą naprawiać\" to się grubo myli. Zaczęło coś bić przy hamowaniu, geniusze przetoczyli tarcze na przodzie zamiast wsadzić nowe a i tak nie to był przyczyną tylko zrobiło się jajo na bębnie z tyłu. Trzymali auto 20 dni i nie dają auta zastępczego, jak ktoś lubię mieć auto i jeździć komunikacja miejską to polecam. Nie zauważyli za jest końcówka drążka przy tym kole skończona i podpora...
~Sz.
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Auto ma swoje drobne wady, jednak bez problemu są one zawsze usuwane w ramach gwaramcji.Zawsze też otrzymuje auto zastępcze- Szpot Swarzędz. Nie żałuje zakupu, za tą cene mogłem zakupić Skode Fabie Van albo Forda Fieste Van - wybór był jednak trafny. Na zimie, na wieś idealne auto.Na autostradzie nie jest może królem lewego pasa, ale nie ma takiej potrzeby.
2,5
~tom
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
uwazam ze to auto powinno sie nazywac tata pomyłka.W firmie jezdze róznymi autami ciezarówka tez ale poczucia leku podczas jazdy juz dawno nie czółem.Hamulce to według mnie zrobiono z drzewa kokosowego albo bambusa.tym dylizansem nie zatrzymamy sie na mokrej jezdni przy nagłym chamowaniu odrazu sunie i sciaga
3,2
~Tadeusz
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Nie kupiłem Navary,Hiluxa czy L200 i tak bym je zakatował za wcześniej opisane moge zajeździć 3 Tatacze i przez 9 lat mam gwarancję i płacę tyle samo - stosunek 1:3 - uważam za bardzo dobry - nie muszę mieć znaczka renomowanej marki na masce ważne żeby jeździł i spełniał swoją rolę . Naprawdę pomyślcie 3 za 1 w dobie kiedy trzeba oglądać złotówkę a Tata nie jest koncernem który wypiera się czegoś przy reklamacji. Polecam Xenona takiego jakim jest
4,1
~DiakOn
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Od szczegółu do ogółu... Rozwiązania technologiczne z przed 25 lat. Prostota i niezawodność Ale kosztem kultury pracy, hałasu, brakiem komfortu.
1,5
~NooBNukE
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Ogólnie to więcej już tej marki nie kupie nowej z salonu.
~Jakub
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Nie jest to auto dla pana w garniturku tylko do pracy i jeśli ktoś kupuje go pod takim kątem będzie z pewnością zadowolony.
~JAN z pracy
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Bardzo dobrze jest nowy wygodny dobrze jest... POLECAM TO AUTO WSZYSTKIM NAPRAWDE JEST BDB
3,6
~ładne tanie do puki nie zacznie się psuć
TATA Xenon Double Cab