Lista ocen Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW 2009-2012 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gość
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Dla mnie najwieksza porazka.Poniewaz zblizam sie do wieku emerytalnego,nie interesuja mnie gwaltowne przyspieszenia.Jeżdże głównie po miescie.Ale ten silnik jest mułowaty.W lanosie tez mialem 100 KM. ale tam była dynamika jazdy.Kupiłem Auria z tym silnikiem ze wzgledu na oszczędność,teraz żałuje .
~Johny
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Dla mnie silnik to nieporozumienie, wiem ze po silniku 1.3 nie powinienem sie spodziewać super mocy, ale to co zafundowala Toyota to kompletne nieporozumienie. Jadąc według wskaznika zmiany biegów (znak SHIFT) rozpędza się bardzo długo, jeśli nie jeździsz oszczędnie wg. SHIFT to bardzo dużo pali.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Rozczarowany jestem silnikiem, ma za mały moment obrotowy by nim w miarę dynamicznie jeździć. Zaczyna ciągnąć dopiero przy 3700 obr, co znacząco podnosi zużycie paliwa i hałas wewnątrz.
~Fantomas
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Silnik pracuje równo, cicho ale niestety jest za słaby. Niby 100 KM a jedzie się jakby miał z 60KM.
~Bogdan
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Niska moc i lubi pić olej przy wyższych prędkościach. Silnik skrojony pod miasto.
~Michaelos
Muł straszny. Yaris 1,4 D4D to rakieta przy nim