Lista ocen Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW 2010-2012 (7)

~yabai
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Ogólnie auto jest bardzo dobre, jednak odejmuję jedno oczko za zbyt małą przestrzeń bagażnika. Chyba że należy go traktować jako duży schowek. Zaznaczyłem, że kupiłbym to auto jeszcze raz, ale tylko pod warunkiem, że byłaby to następna generacja, po 2013r., gdzie bateria hybrydy trafiła na zasłużone miejsce pod tylnym siedzeniem, powiększając przestrzeń bagażnika do akceptowalnych rozmiarów.
~jaro
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Bardzo dobre auto do miasta i na krótkie trasy. Ekstremalnie tani w utrzymaniu i eksploatacji, bezawaryjny, trwałe elementy, mało pali. Brakuje mi jedynie lepszego wyciszenia i zestawu audio; reszta jest super.
~Nirgal
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Formularz oceny auta nie uwzględnia natury aut hybrydowych. Na przykład spalanie w cyklu mieszanym/miejskim jest mniejsze niż na trasie, a formularz nie pozwala na wpisanie mniejszego spalania niż na trasie... Formularz oceny auta pozwala na wpisanie maksymalnego przebiegu tylko 1000km :-) Auto w chwili oceny ma przebieg ok 180000km. Jak dotąd to jest mój najmocniejszy, a jednocześnie najekonomiczniejszy samochód. Toyotę kupiłem jako...
~yaba
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Bardzo fajne autko do miasta, gdzie hybryda czuje się najlepiej. Małe, zwinne, z kamerą parkowanie nim w wąskich zatoczkach jest dziecinnie łatwe. Navi w tym roczniku jest przeciętne, od 2013 jest inna, nieco lepsza. Stanowczo nie nadaje się na wycieczki rodzinne ze względu na mizerną przestrzeń bagażową.
~Irek
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Przyjemne autko na miasto, szczegolnie na zatloczone miasto. Automat, cisza w samochodzie na swiatlach i na parkingu powoduje ze wysiadasz z tego auta bez zmeczenia. Na trasie robi sie normalny, standartowy samochod. No i Toyota Polska i ich przedstawiciel w Szczecinie - robia wszystko, zeby to byla moja ostatnia Toyota - chodzi mi o ceny i podejscie do klienta.
3,3
~Irek
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
No i stało się. Po trzech latach użytkowania, pojechałem do serwisu toyoty na coroczny przegląd - 60 tyś. Parę minut po wyjeździe z warsztatu samochód stanął. Pan z serwisu po paru próbach resetu komputera stwierdził, że samochód się zespół i to jest teraz mój problem. Po dwóch dniach walki z samochodem serwis znalazł przyczynę w "zaśniedziałej instalacji". Otrzymałem rachunek za holowanie i symboliczny za naprawę (166 zł). Po...
~Paweł
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
auto bardzo fajne. na miasto rewelacja. male spalanie i swietny skret. na trase przy spokojnej jezdzie bardzo ekonomiczny. powyzej 100 km na h pali jak w miescie albo i wiecej.
Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting