Lista ocen Toyota Auris I Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW 2006-2010 (11) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1000n@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
auto to mam 2 miesiace i niespodzianka silnik 133 101 km najnowszy model aurisa rozpadl sie przy rozruchu to jast wprost nie do uwierzenia ale toyota zeszla na psy.Co na to koncern ktory uwaza sie za najlepszy na swiecie. nigdy juz nie kupie auta tej firmy.Auto na gwarancji wyjazd na wczasy i co ci mowi diler ma pan problem samochodu zastepczego na razie nie ma
~Student
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Jak na silnik prawie 100 - konny to baaardzo ospały. Z wielkim opóźnieniem reaguje na pedał gazu. Kilka razy miałem sytuację \"podbramkową\" bo zamiast przyśpieszać to silnik zastanawiał się, czy aby zgodne to z \"ekologią\". W porównaniu do silników innych marek o podobnej mocy wypada bardzo mizernie.
~Mario
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Może to kwestia wymagań ale wg mnie ten silnik nadaje się tylko na miasto i do maksymalnej prędkości 120 km/h. Jest za słaby i głośny od 4000rpm. To oznacza że jazda z prędkością 130 km/h robi się nieprzyjemna. Do 3500rpm nie dzieje się za dużo.
~Jan K.
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Słaby, ale daje radę. Kupując z tym silnikiem spodziewałem się, że będzie słaby no i tak jest. Miałem kilka problemów z uruchamianiem. Po przekręceniu kluczyka bez reakcji. Po chili odpalił normalnie.
~satan_001@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Bardzo wolny,fajnie wkręca się na obroty, jednak brak mocy i momentu daje o sobie znać podczas przyspieszania, wyje niesamowicie,ale nie idzie.
~K
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Brak silnika 1.4 71KM więc zaznaczyłem inny byle w benzynie. Troche za słaby silnik jak na tą kaste, auto wazy ok 1.3 t
~miron2182@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Jak na tą pojemność to przyzwoite osiągi. Lubi wysokie obroty, nabiera mocy przy 4000 obrotów:) Jak dla mnie 5:)
~PS
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Silnik mało dynamiczny i dość głośny (pow. 4000 obr). Wyprzedzanie w trasie niestety nie jest łatwą sprawą.
~mmk
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Mógłby być trochę żwawszy, ale gdy się wysoko kręci to całkiem fajnie przyspiesza.

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hombre
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Zdecydowanie za mały moment obrotowy
Toyota Auris I Hatchback