Lista ocen Toyota Auris I Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2006-2010 (40) - Silnik

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Poprzednio jezdzilem toyota corolla z tym samym silnikiem. Wiec w tej kwestii same pozytywy. Zadna benzyna1,4 czy 1,6 nie ma startu. Niesamowicie ekonomiczny, cichy. Wygluszenie lepsze niz w corolli poprzedniej generacji
~Sham
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Zbyt krótko jestem kierowcą by to oceniać. Z opinii mojego chłopaka: \"Całkiem fajnie jeździ się tym szrotem\";) Z tym silnikiem trzeba pamiętać by oceniać właściwie - nie jest to wyścigówka!
~wlodzimierz_o@wp.pl
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
trochę żałuję, że nie kupiłem z mocniejszym silnikiem, aczkolwiek w 90% jeżdżę w mieście. Dyskomfort pojawia się przy wyprzedzaniu tira, wówczas jedyna mozliwość to m ax iloiśc obrotów.
~106
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
szalu nie ma bo to tylko diesel ale jesli chodzi o v max to jest lepiej niz corolla z tym samym silnikiem. spalanie srednio 7. jezdzac delikatnie i w cyklu mieszanym kolo 6ciu na 100 km wyjdzie.
~Pawel
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Na dojazdy do pracy, czy podróże "lokalne" całkowicie wystarczający. Da się wyprzedzać na drogach krajowych, nie ma problemu na autostradzie. Całkowicie bezawaryjny.
~Witek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jestem pełen podziwu dla jednostki 1.4 D-4D, silnik bezawaryjny, znam ludzi którzy zrobili po 300tyś bez odwiedzania serwisu.
~s
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Silnik idealny do jazdy w mieście. W trasie trochę za słaby. Mimo swoich 90 km b.żwawy. Zdecydowanie lepszy wybór od 1.6 benzyna.
~konrad
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Baardzo cichutki, jeżeli ktoś sie zagapi jadąc w mieście na 4 przy 30 km/h to nawet zbytnio to odczuje. W końcu to diesel.
~_cyprian_
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bezawaryjny, bardzo niskie spalanie. Do jazdy miejskiej / podmiejskiej moc wystarczająca.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
5,8
~kk
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Silnik był bardzo miłym zaskoczeniem. Mały - 1,4 diesel, 90 km, ale naprawdę daje radę ciągnąć ten samochód.
Toyota Auris I Hatchback