Oceny Toyota Auris I Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW 2006-2010

Toyota Auris I Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Auris I Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW 2006-2010

~Rafał K.
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Piękna sprawa jak wyznacznikiem auta jest tabelka w exelu. W realnym świecie wygląda to troszke inaczej. Wydaje mi się że auto było Projektowane przez ludzi dla których dojazd prywatnym autem do pracy to jakas abstakcja i opierają się głownie na rzeczach testowanych przez prese do oceny auta.
~przemol_wlkp
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
To auto to był mój świadomy wybór, już miałem kupić renault megane gdy wszedłem do salonu tyoyoty i zobaczyłem aurisa wiedziałem od razu że zakup megane to byłaby moja największa porażka. Auto jest zajebiste. Ładne cieszy oko. Silnik dynamiczny wyprzedza bez zadyszek. Nic dodać nic ująć
~Grzegorz
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Zrobione 100 tys km regeneracja tylko alternatora na minus szybko zóżycie hamulców.
3,2
~użytkownik
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
autom posiadam od pół roku , jest żenujące pod każdym względem
~sharki
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
auto najlepsze w swojej klasie a mialem kilka samochodow i to nowych Forda i inne tam,,,,
4,1
~koles
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
nie psuje sie i dobrze służy mi.Jak dotad ciesze sie z tego zakupu.Dynamika dobra przy malym spalaniu. Wyglada bardzo dobry ludzie ogladaja sie:)
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
6,7
2,9
~Jarek K. (NRW)
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
auto raczej dobre lecz (jak to u Toyoty) troche przereklamowane. w szczegolnsci spalanie. Troche za duzo....
~Auri
~W.K
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Mam auto od 3 lat. Kupiłem z wersją 2.0 D4D 126 km Przejechałem nic nie robiac oprócz wymiany oleju i filtrów 10 tys. Po czym chciałem wymienić na nowszy model. Kupujący bez zastrzeżeń wziął auto, pojechał na drugi koniec kraju po czym na drugi dzień zadzwonił, że chce zwracać bo mechanik mu powiedział, że silnik jest do wymiany. Nie kłóciłem sie, bo jedyną wadą, którą odkryłem podczas używania było puszczanie krótkiego dymku przy... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Łukasz
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Pancerny i żwawy silnik. Jest na łańcuchu z którym do tej pory nie było problemów. (Silnik)
Toyota Auris I Hatchback