Lista ocen Toyota Auris I (114) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~W.K
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Mam auto od 3 lat. Kupiłem z wersją 2.0 D4D 126 km Przejechałem nic nie robiac oprócz wymiany oleju i filtrów 10 tys. Po czym chciałem wymienić na nowszy model. Kupujący bez zastrzeżeń wziął auto, pojechał na drugi koniec kraju po czym na drugi dzień zadzwonił, że chce zwracać bo mechanik mu powiedział, że silnik jest do wymiany. Nie kłóciłem sie, bo jedyną wadą, którą odkryłem podczas używania było puszczanie krótkiego dymku przy...
~WOJTEK
Hatchback 1.6VVT-i Dual 125KM 92kW
DZIŚ MAMY 11.01.2011 R JESTEM 19 RAZ W SERWISIE, SAMOCHÓD JEST PEŁEN WAD, PO OPUSZCZENIU SALONU - WRÓCIŁEM BYŁ USZKODZONY - FABRYCZNIE USZKODZONE ZAWIESZENIE, ZA PIĄTYM RAZEM ZOSTAŁA WYMIENIONA CAŁA KOLUMNA Z WAHACZEM, PÓŹNIEJ USZCZELKI - PRAWA LEWA LAŁO SIĘ DO ŚRODKA, SPRYSKIWACZ KSENONÓW, WYMIENIAM DZIŚ DRUGI KSENON Z ŻARNIKIEM,SZKODA PISAĆ NIE POLECAM NIKOMU TOYOTY. DZIŚ TOYOTA NIE JEST SAMOCHODEM NIEZAWODNYM KOLEDZY KUPILI DLA ŻON AURISY...
~harjar
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Trudno mi formułować opinię na temat niezawodności odnośnie poważnych usterek na podstawie modelu Aurisa, którym jeżdzę obecnie ale mając na uwadze, że Aurisem, którym jeździłem uprzednio przejechałem około 40 tysięcy km i nic się w nim nie zepsuło anie nie zawidło mogę powiedzieć, że jest to konstrukcja udana i pozbawiona poważnych wad. Oczywiście ta uwaga ukształtowanna jest w oparciu o doświadczenia z jazdy Aurisem z silnikiem 1,4 w wersji...
~satan_001@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Kilka razy zdarzyło się, że auto nie chciało odpalić, zero reakcji na przekręcenie kluczyka i dopiero po kilkunastu próbach uruchamiał się silnik normalnie, czasami również przy włączani silnika słychać i czuć jakby w silniku działały tylko 3 cylindry...przeraża przy takim przebiegu.
~jarhar
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Trudno mi formułować opinię o niezawodności w zakresie poważnych usterek co do obecnie posiadanego Aurisa, za mało kilometrów nim zrobiłem. Jednak poprzednio posiadany Auris sprawował się wyśmienicie tylko lałem plaiwo i jeździłem. Mam nadzieję, że w przypadku tego będzie tak samo.
~Miron
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Uwaga układ kierowniczy jest do bani. Toyota Auris ma wadę przekładni kierowniczej, po 10 000 od zakupu pojawia się luz wzdłużny wyczuwalny na nierównościach i słychać puki. Mimo wymiany przekładni nie pomogło. To porażka tego auta.
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Znam historię od nowości - oleje i filtry, oleje/filtry, oleje/filtry/opony i gdzieś tam pompa wody, tarcze klocki, świece, klima. Poważnych czy drogich usterek nie było, chyba za mały przebieg
~jurek
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
kłopoty z ustawieniem zbieżności przy różnicy osi przód tył 12 mm /lewa strona 2614 mm prawa strona 2602 mm/, system poduszek powietrznych nie zadziałał przy uderzeniu przodem w bok innego pojazdu.
~rafaldrabik@op.pl
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
nic sie nie popsulo. mialem uciazliwy stukot z lewej strony deski rozdzielczej... zostal usuniety w serwisie. ogolnie wszystko dziala perfekcyjnie ale pamietajmy ze to dopiero 15000km.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~jtswiss
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Po 100.tyś/km katalizator do wymiany koszt 6.tyś pln,plus inne drobiazgi 2.tyś pln.Po takiej ilości km. moj znajomy śmiga starą corolla,że hej.Ogolnie porażka nowe toyoty porażka!