Lista ocen Toyota Auris I (141) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~irasiad
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Może być. Nie ma się co zachwycać nadmiernie, zawieszenie mogłoby być bardziej miękkie, no ale za to przy dość dużej wysokości auta, prowadzi się na zakrętach i w koleinach dosyć pewnie.
~Grzesiu
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ponad przeciętna! Samochód porusza się wspaniale. W porównaniu z Hondą nie ma o czym gadać, na prawdę autko trzyma się drogi jak przyklejone. Poza tym cichutko, bez trzasków, na wybojach idealnie!
~obejrz
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Słabo. Z jednej strony auto jest twardo zawieszone. Z drugiej nie przekłada się to na jakoś szczególnie pewne prowadzenie. Poziom wspomagania delikatnie za lekki, ale tragedii nie ma.
~Dawerty
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Tor jazdy i prowadzenie jak dla mnie rewelacja, gorzej wypada przy Polskich dziurach (troszkę mało pewnie się człowiek czuje na nierównościach). Jest dobrze, nawet b.dobrze :)
~AURIS LIFT
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Podczas kręcenia kierownicą w prawo na postoju odczuwalne było lekkie stuknięcie, na gwarancji wymieniony jakiś krzyżak.Poza tym nie sprawiał i nie sprawia problemów, ale szału niema.
~Jan K.
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Niestety mam problemy z układem kierowniczym. Serwis stwierdził luzy w układzie kierowniczym, koszt wymiany 1000 zł. Przy przebiegu 50 tyś taka usterka nie powinna wystąpić.
~galliani@interia.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
W porównaniu do golfa jest dużo lepiej. Ale czasem jeżdżę nowym passatem i tych już nie da się porównać. Podejrzewam, że to bardziej wynika z wielkości aut niż z jakości zawieszenia.
~Any
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przeciętnie. Poprzedni mój samochód to był Focus. No cóż, Toyocie daleko do zawieszenia Forda, ale z drugiej strony miałem też Audi A3, które było dla mnie za twarde.
~qbazag
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Tu niestety średnio. Przy szybszym pokonywaniu zakrętów samochód zachowuje się dość nerwowo. Jeździłem już kilkoma Toyotami w tym Avensis i Yaris i wydaje mi się że tam było lepiej.
~zirol
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Płyta podłogowa taka jak w RAV4 - rewelacyjne prowadzenie - nic nie dobija, brak niepokojących odgłosów dochodzących z podwozia.) w miarę twarde, ale ja tak lubię!