Lista ocen Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting (54) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mag
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Opisywany samochód jest przede wszystkim bardzo oszczędny, bezawaryjny i przyjemny w prowadzeniu, głównie dzięki komfortowej skrzyni ecvt oraz przyjemnie zestrojeniu zawieszeniu (dość sztywne do dynamicznej jazdy przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podróżowania)
~tubka
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Duży plus dla Aurisa za bezawaryjność i prostote. Tu nie ma sie co psuć. Ten silnik diesla jest bardzo trwały i pali niewiele. W swoim aucie ograniczam sie tylko do serwisu olejowego i tankowania.
~babciaela
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Po pierwszych 5 tys. mogę już coś powiedzieć :). Zdecydowanie najbardziej dynamiczna z moich toyot. Wyposażenie (Premium) trafione. Jeszcze nie znalazłam czegoś, czego można by się czepić. Polecam.
~Maciej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wiedziałem z grubsza czego się spodziewać, bo jeździłem wcześniej hybrydą jako samochodem zastępczym - wtedy z pewną niepewnością (automat). Przy bliższym poznaniu nowy Auris zyskał. Lifting udany.
~Maniek
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Dziś prawdziwych Toyot juz nie ma....Byc może jest to trend ogólnoświatowy ale współczesne auta to już chyba nie ta trwałość i wykonanie co kilkanaście lat temu. Szkoda.
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 D-4T 116KM 85kW
Po około 6 miesiącach jazdy jestem bardzo zadowolony z autka. Przesiadłem się z toyota Yaris i jest to dla mnie wielki przeskok, zwłaszcza że to moje drugie autko w życiu.
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Fajny, tani w utrzymaniu, spalanie w mieście do 7l więc jest spoko. 99 koni troszkę mało, ale samochód ten wybierałem głownie do jazdy miejskiej.
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, świetnie się prowadzi, hamulce bardzo dobre, sama przyjemność z prowadzenia samochodu
~Megazadowolony
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Auto zaskoczyło mnie pozytywnie. Nie spodziewałem się, ze jazdy hybryda można nauczyć się tak szybko i ze może dawać tyle frajdy!
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Genialny samochód do miasta, gorszy na autostradę, diesel o podobnej mocy spawia się przy dużych prędkościach lepiej.
Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting