Lista ocen Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2015-2018 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macbaton
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
jestem rosłym mężczyzną i do przodu nie ma problemu z widocznością, ale moja żona niskiego wzrostu czasem narzeka, że nie bardzo czuje przód, drzwi i lusterka boczne, no fakt, tu nie widać za dużo, powstaje martwe duże pole, tylna szybka też mała i do tego wysoko umieszczona, ale cóż, tak już jest
~Hans
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Tragedia. Slupki przednie sprawiaja ze kazdy prawoskret albo wyjazd ze skrzyzowania itp to loteria czy nas cos trafi czy nie, bo nie widac nic. Do tego ksztalt szyb bocznych sprawia e woda bardzo na nich zostaje i nie pomaga nawet srodek poprawiajacy splywanie wody.
~roygbiv
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Maska schodzi nisko a deska bardzo głęboko wchodzi do auta, przez co nowi pasażerowie panikują zawsze, że zaraz w coś walnę przy manewrowaniu. Można się przyzwyczaić. Ogólnie nie jest chyba ani lepiej ani gorzej niż u konkurencji.
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Szerokie słupki z przodu i mała szyba z tyłu ale myślałem że będzie gorzej. Mimo wszystko łatwo wyczuć auto.
~wolf
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Widoczność do przodu i na boki ok. ciężko wyczuć przód. Widok do tyłu bardzo ograniczony
~shaquy
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Problem mogą stwarzać przednie słupki oraz niewielka tylna szyba.
~szczęśliwy
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
widzę wszystko siedząc w środku, w przeciwieństwie do innych.
~Adam
przeciętna