Oceny Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2015-2018

Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2015-2018

3,4
~roygbiv
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto zakupione jako dwuletnie w podstawowej wersji, z przebiegiem ok 50000. Zacznę od chyba jedynej zalety jaką to auto ma, która zadecydowała o zakupie: auto jest proste. Na tyle proste, że bdb nadaje się do lpg. Auto służy mi w działalności więc ekonomia miała tutaj znaczenie. Nie spodziewam się po nim awaryjności dlatego że to Toyota (nie wierzę w marki, wcześniej miałem bezawaryjnego francuza), ale dlatego że to proste auto, bez turbo, bez...
~wolf
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód bardzo wygodny w prowadzeniu, sporo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu nieco gorzej ale i tak dobrze w tej klasie. Wygodne fotele na długą trasę. Dobrze wyciszony, chociaż przy lekkim wietrze gwiżdże w okolicach przednich szyb. Dobrze trzyma się drogi, na autostradzie dobrze się prowadzi nawet przy 160km/h. Bez przesadnego hałasu. Największa wada tego auta to spalanie. Przy jeździe eko mieszanej 50/50 miasto/poza...
~macbaton
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód miał być oszczędny a pali jak smok, średnio co tankowanie powyżej 9 litrów (jazda 90% w mieście), wieczorem światełka jasności większej nie dają, palą się jak moje stare lampy w żuku, w radiu brakuje pokrętła, patent z przyciskami nie bardzo daje radę, ale no cóż, taka moda, klapa bagażnika od środka wyłożona tandetnym plastikiem, który nie został ogadowany i pewnie nigdy bym go nie zauważył, bo po otwarciu jest nad moją głową, ale...
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód dla małej rodziny (2+1) na start idealne. Tanie w zakupie zwłaszcza z wyprzedaży rocznika. Dla mnie, ponieważ to moje pierwsze auto salonowe bardzo dobrze się sprawdza. Głównie jeżdżę po mieście i nigdy nie mam problemów z parkingiem ani z dynamiką jazdy. Na autostradzie mógłby być lepszy ale generalnie na 1-2 wypady w roku poza miasto, nada się.
~shaquy
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Mając na uwadze niski koszt zakupu nowego z salonu z wyprzedaży rocznika + zakup alusów poza salonem to ciężko wymagać czegoś więcej. Nie żałuję wyboru, choć zaskoczyło mnie dość wysokie spalanie w mieście i niewystarczająca dynamika zwłaszcza przydatna przy wyprzedzaniu, jednak wybór silnika był świadomy, także 5/5.
2,2
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
1. dużo pali 2. dopłata za koło zapasowe 3. nisko zawieszony - bardzo trzeba uważać przy podjeżdżaniu pod krawężniki 4. wadliwe czujniki ciśnienia w oponach, lub centralka serwis w Toruniu nie chciał lub nie potrafił naprawić uszkodzenia na gwarancji 5. luźne i spadające plastiki przy fotelach.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
6,8
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Fajny, tani w utrzymaniu, spalanie w mieście do 7l więc jest spoko. 99 koni troszkę mało, ale samochód ten wybierałem głownie do jazdy miejskiej.
~szczęśliwy
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Idealny kompakt dla idealnej rodziny, bardzo ładny, zgrabny, tak kupiłbym go jeszcze raz.
3,6
~Hans
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto ma kilka minusów mocno psujących końcową ocenę.
~jojko
Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting