Ocena kierowcy - Toyota Auris II Hatchback 5d

Jp, 7 lat temu
Silnik Dual VVT-i 100 99KM 73kW
Rok produkcji 2015
Toyota Auris II Hatchback 5d Dual VVT-i 100 99KM 73kW od 2013 - Oceń swoje auto
Inne : Nic, poza tym, że auris rozczarowuje.Bardzo rozczarowuje.
Otrzymałem to auto jako zastępcze jednak wcześniej wielokrotnie jeżdziałem toyotami, corollami, avensisem, verso. Były fajne. Auris rozczarowuje. To jest jakaś pomyłka. Sam samochód jaki jest każdy widzi ale wnętrze i użyte do niego materiały są gorsze niż w hyundaiu pony z ubiegłego stulecia. W połaczeniu z pokracznym designem czyni to auto czymś niezrozumiałym. Jak można było spłodzić coś tak okropnego, co w niczym nie czyni tego auta przyjaznym dla użytkownika. To jeden z tych samochodów, którym trzeba dojechać do celu i wysiąść bez ochoty przejechania kolejnych kilometrów. W tym samochodzie wszystko jest plastikowe, tanie, twarde. Do tego tandetne niebieskie podświetlenie i zegarek rodem z czasów casio z melodyjkami. Plusem jest to, że całość można wyczyścić wodą z konewki bez obawy, że się zniszczy. Silnik słaby, głośny a spalanie na bardzo przeciętnym poziomie. Jedyne co można pochwalić to zawieszenie i trakcję ale to stanowczo za mało aby dać więcej niż trzy gwiazdki. Szkoda.
Przeciętny do bólu, głośny.
Zmienia biegi. Bez fajerwerków.
Radzi sobie. Jedyny plus.
Miejsca wystarczy, fotele przeciętne.
Obsługa radia i ustawienia wymagają zatrzymania samochodu i głębszego zastanowienia o co tutaj chodzi.
Działa.
Wystarczająca.
Co ? Nic nie słyszę, jechałem aurisem :)
Nie wiem. Nie użytkuje na stałe więc nie oceniam.
Jakość ? Jakość toyot była kiedyś. Taraz jakość jest słaba a cena pozostała taka sama.
Nie oceniam.
Nie oceniam.