Lista ocen Toyota Auris II (90) - Karoseria

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Blacha tak cienka że można z niej zrobić firanki co skutkuje natychmiastowymi wgnieceniami od uderzeń drzwiami przez innych użytkowników parkingów. Lakier zgodny z nową eko doktryną, cienki i miękki. Ekspresowo pojawiają się wszelkie rysy i odpryski do podkładu ale nie uchroni to przed odpryskami do gołej blachy od drobnych kamyczków. Polecam zabezpieczyć cały przód folią i się nie przejmować, nauka na przyszłość. Przy szybszej jeździe na...
~roygbiv
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Wcześniej wspomniana deska i użyte do jej budowy materiały to największy mankament wnętrza. Dobrze że boczki drzwi wyglądają lepiej i są obszyte materiałem. Podłokietnik na drzwiach zdecydowanie za nisko. Miejsca jest ogólnie wystarczająco dużo ale bez rewelacji. Konstrukcja deski sprawia, że pasażer z przodu ma mniej miejsca na lewą nogę niż w innych autach. Z tyłu fajną sprawą jest brak tunelu. Fotele skrzypiały (naprawione dwukrotnie na...
~BundyPL
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Na razie nie znalazłem żadnych wad. Mimo białego koloru auto dość długo utrzymuje czystość a każdy większy deszcz prawie że przywraca blask. Jedynie przedni zderzak mógłby być wyżej bo jest jakiś 1cm niżej niż w większości aut co na początku sprawiało niemile zaskoczenie przy próbie dojechania do krawężnika na parkingu. Z czasem człowiek o tym pamięta i problemów nie ma. Na szczęście od spodu jest czarna plastikowa osłona więc sam lakier na...
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Spasowanie na 5. Jakość lakieru na 2. Auto ma 5 lat, jest garażowane, a ma dziesiątki zadrapań i punkcików od mikro kamyczków, miało malowany próg jak moja córka przycięła drzwiami plastikową zabawkę - uszkodzenie lakieru do gołej blachy. Widoczność na 5. Minus za łatwo rysujące się szyby. Boczne rysuje miękka plastikowa "drapaczka". MA się wrażenie, że każdy pyłek pod wycieraczką zostawia głęboką rysę.
~zzz
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wygląd dla mnie świetny -linia ładnie poprowadzona, fajne połączenie nowoczesności z klasyką. Ładne detale w postaci przetłoczeń bocznych i profili na masce i dachu. Do tego piękne, eleganckie i za razem zadziorne lampy przednie i tylne. Ocenę psuje delikatny lakier, podatny na zarysowania (np.na myjni samochodowej) i przeciętne spasowanie plastikowych elementów nadwozia (zderzaków).
~zzz
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Jak chodzi o walory estetyczne to auto jest bardzo ładne i dobrze wykonane. natomiast blacha jest dość cienka i delikatna, choć nie tak bardzo jak np.w Hondzie, czy innych japończykach lub koreańczykach. Ale fakt -w porównaniu do aut niemieckich -jest delikatniejsza. Lakier dość podatny na zarysowania, ale dramatu nie ma (przynajmniej u mnie).
~macbaton
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Karoseria to rzecz gustu, mi się akurat bardzo podoba, ładny dynamiczny kształt z przodu, z tyłu natomiast fajny wzór rozchodzących się świateł, na kształt litery Y w poziomie, zamykanie drzwi daje dobre odczucie poważnego samochodu, jak na moje to koła 16 cali są trochę małe optycznie, ale to tylko moje odczucie
~eRni
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bez zarzutu jeśli chodzi o same blachy, jakość spasowania, wykonania etc. Korozji brak, ale w dalszej perspektywie można się jej spodziewać, bo zabezpieczenie antykorozyjne jest ubogie. Lakier jest ładnie położony, ale jak to w dzisiejszych autach - mało odporny na zarysowania czy uderzenia (np. kamieni).
~WiesiekW
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Srebrny metalic - wygląda zwyczajnie, ładnie, przyzwoicie. Nie zjawiskowo, ale mi się podoba. Co do jej jakości - nic nie odpada, nic nie gnije. Gdyby coś było nie tak z karoserią w dwuletnim samochodzie, to z pewnością nie otrzymałby ode mnie tak wysokich not i nie polubilibyśmy się tak bardzo.
~Bardzo_zadowolony_uzytkownik_hybrydy
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Z wygladu (moim zdaniem) bardzo ladna. Jak chodzi o jakosc (grubosc) lakieru, odpornosc na zarysowania, czy ewentualna rdze, to jeszcze za wczesnie aby cos wyrokowac (auto ma dopiero 2 lata). Poki co nie ma ani sladu rdzy, czy rys. No, ale byloby dziwne gdyby po tak krotkim czasie cos tu sie wyhodowalo..