Oceny Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2015-2018

Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2015-2018

~BS
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Autko posiadam od około roku, Wcześniej pracowało w firmie do ok. 100 000 km przebiegu. Cały czas serwisowane w Toyocie i przez ten czas poza wymianami olejów, filtrów tylko tarcze i klocki hamulcowe były wymieniane. Przez czas mojej eksploatacji również nie było żadnych usterek. Nawet akumulator jeszcze oryginalny. Nawe dłuższe trasy nie męczą, zaletą jest ruchomy podłokietnik. Bardzo przydatny jest też asystent ruszania pod górę (dostępny...
~Al
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód jest moim narzędziem pracy. Mam to autko około 1,5 roku; na zegarach stuknęło 70tyś. W trasie Albania - Macedonia; kilka razy do Francji; tysiące km po Polsce. Większość dystansu w pojedynkę. Służbowe auto flotowe, najwyższa opcja wyposażenia - wyjątkowo ciekawe bajery, które ułatwiają życie - automatyczne wycieraczki, automatyczne światła (zdejmuje długie szybciej niż zdążę zareagować, tym bardziej gdy jestem zmęczony),...
3,8
~xe84
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Największy mój zawód z posiadanych dotychczas Toyot , a miałem ich w sumie 6. Silnik za słaby do tego auta, choć ekonomiczny. Układ jezdny z gumy, koło 17" zabierają cały komfort a wygłuszenia w tym aucie brak. Wersja sprzed Fl miała o wiele lepsze wygłuszenie. Radio tragedia. Zgłaśnianie niewiele pomoaga.
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Ogólne wrażenia z jazdy, bardzo przyjemne, silnik pracuje z niezwykłą kulturą, dobrze radzi sobie ze sporym nadwoziem. Bardziej precyzyjny mógłby być układ kierowniczy, wymaga częstego kontrowania. Spalanie w granicach 5l.
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
5,1
~Piotr
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auto bez awaryjne silnik bajka przy 250000 wymieniane jedynie elementy eksploatacyjne.
~Bogdan
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting