Lista ocen Toyota Avalon I (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Miejsca wystarczająco i więcej. Mam 1,90 m wzrostu i jak siądę sam za sobą, to wciąż mam dużo miejsca i bardzo wygodną pozycję. Miejsca na nogi i na wysokość jest więcej niż w II generacji, bo też nią jeździłem. W tamtym aucie haczyłem siedząc z tyłu o sufit, a tu tego nie doświadczam. Bagażnik ogromny, głęboki i na każdym robi wrażenie. Żeby wyciągnąć parasol z samego końca muszę się cały wręcz położyć do środka. Lubię też, że zarówno fotel...
~Arcer
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Z przodu - jak szofer króla. Z tyłu - jak król. Nie znam sedana tej klasy o takiej przestrzeni na tylnej kanapie. Każdy fan volkswagenów, który tam wsiada, wzywa wszystkich świętych i/lub wszystkie diabły na ten widok.
~Julek
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Doskonała to właściwe słowo zarówno z z przodu jak i z tyłu - porównywalna z największymi autami na rynku dużo większa niż np. w mercedesie "okularniku". Idealny samochód dla koszykarzy.
~jr
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Tutaj naprawdę 0 zastrzeżeń. Do mojego auta wchodzi 6 osób (3 z przodu, 3 z tyłu) - dla wszystkich oczywiście pasy bezpieczeństwa. Nikomu nie brakuje miejsca. I ta wyśmienita regulacja foteli...
~Larxand
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Trudno o bardziej przestronny samochód. Nawet dzisiejsze samochody tej klasy rzadko mają więcej miejsca. No... może nad głowami. Olbrzymi bagażnik, większego w sedanie nie widziałem.
~spliffik
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Coz tu mozna napisac 4 130kg chlopa wsiada i uwaza ze to auto to jest to czym mozna podrozowac, wygodnie, przyjemnie i z wypasionym chrupnieciem hehe
~yegi
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Po prostu masakra. W aucie 4 osoby podróżują na maksa komfortowo. Można w nim robić, co sobie zamarzysz. Na wszystko jest miejsce;)
~Dominik
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
BARDZO WYGODNE FOTELE PRZÓD I TYŁ, MOCNA TAPICERKA SKÓRZANA, NAWET PO 8 LATACH NIE WIDAĆ WYTARĆ I PĘKNIĘĆ - OCZYWIŚCIE TRZEBA DBAĆ :-)
~ANDY
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
DUUUUUUUUŻY KOMFORT I BAGAZNIK SPORO ZMIEŚCI NAWET GDY JADĄ 3 KOBIETY I MAN :-)
~karp
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Badzo duzy samochów. Największy. Dzieci do 5 lat maja z tyłu plac zabaw.