Oceny Toyota Avalon I 3.0 i V6 24V 200KM 147kW 1997-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Avalon I 3.0 i V6 24V 200KM 147kW 1997-2000

~jr
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Avalon to wg mnie jedna z najlepszych limuzyn świata. Z doświadczenia wiem, że nie dorównują mu ani toporne Mercedesy itp. (i pod względem niezawodności, a o ekonomii, cenie zakupu nie wspominając) ani Francuzy i typowe Amerykańce. Mimo, że jest to mój najstarszy samochód jest po prostu nie do zastąpienia. Nie wiem też, dlaczego tak mało Avalonów można spotkać na naszych drogach. Czy tak mało kierowców wie, co jest naprawde dobre?
~maty007@interia.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Niesamowity samochód niesprzedam go choć ma swoje lata i nie jest pierwszej młodości. Skóra w znakomitym stanie i sie niewyciera. Silnik i skrzynia mnie nigdy niezawiódł. Auto produkowane na bazie Lexusa wiec wszystko jest dopracowane. Auto na drodze budzi respekt. Polecam każdemu takie auto, kto lubi komfort i przestronność a pozatym luksus :))
~jlj@neostrada.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Przy przebiegu 208000 km - żadnego problemu ! Wymiana wyłącznie elementów eksploatacyjnych jak oleje, filtry klocki itp i to w czasie przeglądów okresowych. Zawieszenie oryginalne zużyte w 22 %. Zadnych wycieków i ubytków. Uwzględniając 10 letni okres eksploatacji i jego przebieg, chciałem auto sprzedać, ale się rozmyśliłem. Cena możliwa do uzyskania jest conajmniej 2-krotnie niższa od jego faktycznej wartości i wierzę, że przejadę nim jeszcze...
~Larxand
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Bardzo dobry silnik i skrzynia biegów, komfortowe zawieszenie, dobre osiągi (ok 8 s do 100, doskonała elastyczność), niezłe spalanie (średnio 10.5 l/100, na trasie poniżej 8) - na ten wiek i masę to całkiem przyzwoite wyniki. Olbrzymi bagażnik, ilość miejsca dla pasażerów jak w autobusie i legendarna bezawaryjność-czego więcej potrzeba?
~Jan z Opolskiego
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Doskonały samochód.Jeżdżę cztery lata i przejechałem przeszło 80000 tys. km.Jeżdżę delikatnie co nie znaczy wolno.Średnie spalanie 9,52 l/100 km co w mojej ocenie jest rewelacją. Poprzedni właściciel miał ciężką nogę i palił mu średnio 13 l/100 km a nawet więcej. Nie mógł uwierzyć, ale mu pokazałem.Przedtem jeżdziłem maluchem, Oplem Astrą i Fordami:Sierrą i Focusem.To już szósty samochód, ale ten pokochałem.
~ckf-katowice-kulczyk@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Bryczka bajera, zrobiłem nią 200tys i należało by się zastanowić nad sprzedażą ale jakoś żal. Tam się nic nie psuje!!! ALE MA JEDNĄ MAŁĄ WADĘ KTÓRĄ PRODUCENT W NOWYM MODELU JUŻ SKORYGOWAŁ - PRZEDNIE TARCZE HAMULCOWE SĄ ZA CIENKIE I SZYBKO SIĘ ŚCIERAJĄ poza tym reszta miodzo!!! Polecam ten samochód!!
~tadeusz.be@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
dsyć tania eksploatacja, serwis poza siecią bez problemu..Dodam tylko że jest to avalon gold wersja california
~Szybownik
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Swietne auto, zadnych usterek. Jestem naprawde zadowolony.
~Picek34 wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Bryka super ,spalanie trochę mniej,ale coś za coś.Fotele warte grzechu,cisz,cisza,cisza,dynamika też całkiem całkiem.Polecam!!
~tomaszmarciniak@.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
mam go od nowego,zal sprzedawac bo sie nie psuje,na tak duzy samochod zuzycie paliwe w oklicy 8,5-10,5 l