Lista ocen Toyota Avensis Verso (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek (komentarz po roku)
Verso 2.0 150KM 110kW
Trochę twarde zawieszenie ale to nie przeszkadza, jak na ten typ auta bardzo dobrze (zaskakująco dobrze) trzyma sie drogi, polecam wersję z VSC i TRC. Zbyt dużo hałasu dociera spod auta podczas jazdy gorszą drogą, Wymażone auto do jazdy autostradami.
~Piotrek Zet.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Po moim poprzednim aucie (AUDI A6 Avant S-line) powiedziłąbym że komfortowy, ale mimo wszystko pewny. Nie chałasuje na wybojach ale trzeba pamiętać że to jednak miniwan i środek ciężkości jest wysoko.
~Andrew
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
nic nie stuka, nic nie skrzypi, zawieszenie komfortowe, ale jednoczesnie na tyle sztywne ze na zakretach nie buja- czyli w sam raz. Troche brakuje napedu na 4 kola, ale przeciez nie kazde auto to subaru;)
~arpawlus@friends.id.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
dobrze i mocno trzyma się drogi w zakrętach, kiedyś przy prędkości ponad 100km/h przydarzył mi sie test łosia (ominąłem lisa na drodze) - po dwóch wahnięciach auto bez problemu wyszło na prostą
~Z.G. z Klinów w Krakowie (TOYOTA z Zakopianki)
Verso 2.0 150KM 110kW
Lekko sportowe (twarde) zawieszenie powoduje co prawda "mocniejsze czucie drogi", ale samochód rekompensuje to wspaniałą jazdą w zakrętach i doskonałą amortyzacją przy pełnym dociążeniu.
~zbigniewo
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
nadspodziewanie żle wybiera krótkie nierówności (np. jazda po bruku). gumy (silentbloki) poleciały na moje ucho i rękę już po ok. 12-13kkm. Nie jest komfortowy jak francuz, ani precyzyjny jak niemiec.
~Kdyb@o2.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
powiedzialbym ze twardawe, ale nie takie jak w niemieckich autach, nierownosci wybiera bardzo dobrze, tylko kolo zapasowe lubi popukac czasami( jest pod siedzaniem pasazera od dolu.
~qaz
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
potwierdzam za innymi użytkownikami: jest jak przyklejony do drogi - słyszałem że to kwestia centralnie umieszczonego baku i zapasu (co prawda tylko dojazdówka)
~Bogo
Verso 2.0 150KM 110kW
W zalezności od nawieszchni może doskwierać szum toczącego się auta. Jak na tak duży wóz, prowadzi się perfekcyjnie
~Rysiek
Verso 2.0 150KM 110kW
Trzyma się tak jak powinien, bez przechyłów na zakrętach, całkiem precyzyjny. Pasuje do rodzinnego charakteru auta.