Lista ocen Toyota Avensis Verso (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek Zet.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Ogólnie auto jest dobrze wyciszone jak na mały autobusik ale przy prędkościach autostradowych 120-140km/h zdecydowanie odczuwam brak 6-tego biegu - wtesy w aucie robi sie za głośno. W normalnym uzytkowaniu to nie problem ale na wakacje (trasy 1500-2200km) jest to juz uciążliwe.
~arpawlus@friends.id.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
dla mnie to główna i najpoważniejsza wada samochodu - głośno! powyżej 140km/h bardzo głośno!! wpływ na to ma niestety duże nadwozie ale też słabe wytłumienie silnika - w zwykłym Avensisie (diesel sedan) jest o niebo ciszej
~Kdyb@o2.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
nie jest specjalnie glosno w srodku, a to dzieki przesunietemu lekko do przodu silnikowi. wg mnie jest normalnie, tak jak powwino byc. halas nie meczy na dlugich trasach.
~z.gadomski@tunesys.com
Verso 2.0 150KM 110kW
Do 120 km/h jest absolutnie perfekcyjnie. Od 120 – 140 km/h szum wzrasta. Powyżej 140 km/h jest już głośno. Ale to jednak duże auto rodzinne, a nie limuzyna, więc OK.
~Z.G. z Klinów w Krakowie (TOYOTA z Zakopianki)
Verso 2.0 150KM 110kW
Do 120km/h jest doskonale, można zapomnieć, że pod maską jest jakiś motor. Przy 140km/h silnik słychać już dosyć wyraźnie. Wysokie obroty chętnie dają znać o sobie.
~Darek
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Słabe wyciszenie. Podczas jazdy na autostradzie słyszę szum powietrza. Jakby wdzierał się wiatr do środka. Trzeba radio podglosic.
~dodek200@o2.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
jest fajnie do 2500-2800 obr potem coraz głośniej, tj ponad 130 km/h głośno jest też w czasie ostrego przyśpieszania
~qaz
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
pewnie benzyniaki są cichsze, turbinka trochę hałasuje przy bardzo dużych prędkościach, ale mi ten warkot się podoba
~Jacek (komentarz po roku)
Verso 2.0 150KM 110kW
Zawsze może być lepiej, trochę głośne auto (silnik i podwozie) ale może dlatego, że przejechałam się Nissanem Murano...

Toyota Avensis Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bogo
Verso 2.0 150KM 110kW
Szum toczącego się auta...czasami to przeszkadza, ale zależy to głównie od nawierzchni drogi.