Oceny Toyota Avensis I Hatchback 1.8 129KM 95kW 2000-2003

Toyota Avensis I Hatchback 1.8 129KM 95kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Hatchback 1.8 129KM 95kW 2000-2003

~Grześ
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Zero wydatków na naprawy, łańcuch rozrządu, tylko eksploatacyjne, pali tak mało że się nie oszczędzam na autostradzie, do Chorwacji w jedna stronę 1350 km spalił średnią 7,6 przy 130-150 - uważam że super, Carina 2,0 na autostradzie 170-200 paliła 8,4 też było mało ale to już za stary model i przesiadka na Avensisa Hatchbacka - uważam że śietna sylwetka (jak Galanty 97-03). Spod świateł diesle kopciuchy-rówieśnicy nie mają szans. Hatchback to...
~BODEK
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Avensis kupiłem 2 lata temu jak miała 70000km.Poprzednio jeżdziłem Cariną E 2.0 też na LPG i to był naprawde niezawodny samochód.Pomimo że oba samochody mają taką samą moc Carina była bardziej żwawa i lepiej chodziła na gazie.Pomimo że miała najprostszą instalację nie czułem różnicy między gazem a benzyną.VVT-k Avensis już nie współpracuje tak dobrze z LPG.W dodatku bieże 0.5l na 1000km. oleju i w związku z tym mam teraz samochód na 3...
~BB
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Kupiłem ten samochód ponieważ powiększyła mi się rodzina . I funkcję samochodu rodzinnego on spełnia bardzo dobrze jedyny minus to zawieszenie ( nie można poszaleć ) ale z drugiej strony przynajmniej człowiek jeździ bezpieczniej :)
~Matt Hereford
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Pierwsze Całkowicie MOJE auto. Bardzo dobrze wyciszone, komfortowe i dobrze prowadzące się.
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Cieszę się że go kupiłem a w tym nie jestem dobry. Lubię tym jeździć i mam wielką chrapkę na wersję II
~nxmario
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Może nie za piękne ale bardzo dobre i wygodne auto.Jeździłem wcześnie Cariną i nie jestem zawiedziony moim Avensisem. Braki w mojej wersji to brak kontroli trakcji i tempomatu na trasie.
~adam
Hatchback 1.8 129KM 95kW
to jest samochód dla tych co chcą jeździć a nie leżeć pod nim
~mst
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Ogólnie bardzo dobrze, opel, ford, renault wypadają bardzo blado
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
wg mojej oceny skrzynia biegów nie jest najlepsza. mam problem z wrzuceniem wstecznego a czasem 1 bo wskakuje 3, co w Fabii nie miało miejsca (Skrzynia biegów)
~romek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Silnik bardzo dobry i elastyczny, lecz bierze troszke oleju. (Silnik)
Toyota Avensis I Hatchback