Oceny Toyota Avensis I Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002

Toyota Avensis I Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002

~Marcin Łódź
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Avką jeżdżę już od 3 lat, zrobiłem 70000km. Zacznijmy od wad: - koło dwumasowe - wytrzymuje około 150000km, psuje się w wielu egzemplarzach tych samochodów.Jest to tak naprawdę z mojego punktu widzenia jedyna poważna wada tego auta - wnętrze zrobione z dobrych materiałów,ale bez polotu, jest przyzwoicie [ auto po liftingu ] ,ale jednak konkurencja [np. passat] ma wnętrza ładniejsze - niski podłokietnik, który praktycznie dyskwalifikuje go...
~tas23
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Samochód polecam każdemu, kto planuje tanio poruszać się po naszych drogach. Jeżdżę nim codziennie do pracy (około 30km w jedną stronę) a mniej więcej co drugi weekend krótkie trasy do teściów (trochę ponad 100km). Auto jest niezawodne, wygodne i a po zamontowaniu PowerBoxa można nim bezpiecznie wyprzedzać. Do wnętrza wchodzą trzy paczki styropianu:P (ostatnio testowałem) i dwie osoby, więc jest pakowny. A na poważnie, to w cztery dorosłe...
~starfish
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Miałem to auto w latach 2008-12, przejechałem ponad 100000km, ma duży sentyment do niego, nigdy nie zawiodła, aż żal,że dziś już takich aut nie produkują, jeśli ktoś znajdzie dziś taką avkę w naprawdę dobrym stanie to gorąco polecam.
3,7
~Jimmy Hornet
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Niezle wykonane. Trwaly. Pakowny. Ekonomiczny. Mala moc silnika - muli! Charakterystyka pracy silnika trudno mi sie bylo przestawic i niezaakceeptowalem tego samochodu wlasnie przez to... rzeby jechal krecisz 2k-3k obrotow...Mimo to trzeba przyznac trwala konstrukcja.
~JS
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Ogólnie auto sprawuję się wyśmienicie. Tylko koszty eksploatacji, żadnych niespodzianek! Przejechałem nim ok 40 tyś. Mam wrażenie że jest to auto na pewną 4 (dobry), niema się do czego przyczepić. Brak mi wtym aucie podłokietnika na odpowiedniej wysokośći i tego czegoś co ma mercedes czy bmw, tzn wyższa jakość wykończeń i trochę inna charekterystyka prowadzenia, wole napęd na tylnią oś...(szczegół) Wybrałem ave ze względu na niską awaryjność,...
2,9
~Precz_z_Toyotą
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
NIGDY WIĘCEJ TOYOTY - ZWŁASZCZA AVENSIS!!!! TO JEST DRAMAT PRZEPLATANY TRAGEDIĄ I TO ZA KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH. W CIĄGU PÓŁTORA ROKU EKPLOATACJI ZEPSUŁA SIĘ 5 RAZY ZA KAŻDYM RAZEM ZA 1200-1500 PLN!!! TOYOCIE STANOWCZE NIE!!!!!
3,3
~TOYOTA NIE
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Mmo niewątpliwych zalet to samochód dla ludzi którzy odwiedzają warsztat raz na rok ale zostawiają tam minimum 3-5 tys złotych, albo i więcej. Drogie części, ogólnie zaskakująco wysoka awaryjność. Mechanicy twierdzą że to nieudany model trapiony wieloma przypadłościami.Powyżej pewnego przebiegu popsuć się w nim może właściwie wszystko. I to drogo! NIE POLECAM!! NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ!!!
~Pan Koala
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Auto ma 7 lat. Avensisa kupiłem generalnie przez przypadek, znajomy mechanik mi go polecił. Planowałem kupić coś mniejszego - początkowo nie byłem do końca przekonany dopóki, dopóty nie zrobiłem wakacyjnej trasy do Czech i z powrotem - w trasie auto rewelka!
3,8
~intermedium@vp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Radzę korygować geometrię kół co ok. 20.000-30.000 km (drogi). Te drgania kierownicy, o których piszą inni użytkownicy mają też inny banalny powód - niewyważone koła (przednie koła wyważamy na samochodzie!!! przy podniosionym przodzie - rzadko w którym samochodzie trzeba to robić, ale tutaj jest to konieczne)
~Jarek
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Miałem Carine , a teraz mam Avensis (5 drzwi). Polecam go jako "auto rodzinne" i bezawaryjne (jak do tej pory). Niestety silnik często pracuje zupełnie inaczej gdy tankuję w Polsce (mieszkam za granicą). Co te "BARANY" na stacjach wlewają do paliwa ?!
Toyota Avensis I Hatchback