Lista ocen Toyota Avensis I (270) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 295 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jradek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Całkiem nieźle, auto poprawnie jeździ, ale spododziewałem się wyższego komfortu. Dobrze reaguje na obciążenie.
~solonka
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Polskie dziury nie robią na niej wrażenia. Prowadzi się stabilnie na kiepskiej nawierzchni. Auto nie lubi szybkich zakrętów.
~nxmario
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Hmmm... No nie jest to mistrzostwo świata... No te hamulce, musiałem wymieniać tarcze bo były mocno zwichrowane.
~MichalW
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Dosyć komfortowo ale w porównaniu z Mondeo MK3 jest marnie. Samochód nie jest tak stabilny na drodze i źle reaguje na nierówności.
~Comet, gg 910452
Sedan 1.6 110KM 81kW
ciężko znosi nasze drogi, niestety problemy z drganiem kierownicy w zakresie ok 120 km/h- temat rzeka w tym modelu
~krystian
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Dobrze, chociaż promień skrętu jest jak w ciężarówce - ciężko jest wjechać w wąski pas kiedy nie ma jak wziąć zamachu.
~Bayer3310
Sedan 1.8 110KM 81kW
ogólenie dobrze tylko bardzo słaby promien skretu trzeba nauczyć się nim jeździć, po prostu trzeba brać wieksze łuki
~King
Hatchback 1.6 110KM 81kW
naprawdę można tym nacieszyć się, trzyma się drogi pewnie i ma precyzyjny układ kierowniczy(oczywiście do Porsche to mu daleko) :)
~majagoda@gazeta.pl
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
W sumie ok! Jednak czasami mam wrażenie, że gubi przyczepność na zakrętach. Na pewno nie jest do rajdowej jazdy.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I
8,2
11,2
~rafaliola@op.pl
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
troche sie buja ale moze czas amortyzatroy wymienic. Jechalem ostatnio nowym avesisem i corolka i tak nie bujało