Lista ocen Toyota Avensis I Sedan (85) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.0 128KM 94kW
Mówi się, ze japończyki są drogie - to nie prawda. Jeśli chcecie kupić auto sprawdzone, legalne i z gwarancją warto poszukać w komisach przy salonach Toyoty ( na stronie www.toyota.pl znajdziecie link do strony z oferowanymi przez salony samochodami używanymi). ceny są trochę wyższe, ale i wższ jest pewność co do zakupu ( tak sądzę, gdyz sam kupiłem mojego Avensisa- tu znowu polecam salon W&J Wiśniewski, uważajcie z kolei na InterCar Nowak z...
~Ł. H. (Ali)
Sedan 1.6 110KM 81kW
Z mojej perspektywy jako nowe auto było jednym z tańszych w swojej klasie a przy tym uczciwie wyposażonym z tego co pamiętam. O jakości pisałem już powyżej, więc nie będę się powtarzać. Daje ona koszty utrzymania mniejsze niż niejednego malucha klasy B. Po 8 latach muszę powiedzieć że patrząc na cenę początkową, spalanie, serwis, wyszedłem na Avensisie dużo lepiej finansowo niż na mojej żony Punto. Rewelacja.
~kb
Sedan 1.6 110KM 81kW
Oczywiście każdy szuka auta wysokiej jakości wykonania i niskiej ceny. Warto pomyśleć o toyocie-nie są tak drogie jak volkswageny a potrafią być naprawdę dobrze wykonane. Do tanich tez nie należą ale nie są na celowniku złodziei aut. Proponuję każdemu wyszukać model który wpada w oko i tak długo oglądać oferty aż znajdzie zadbany egzemplarz. U mnie trafiło na aVensis :)
~Łukasz
Sedan 1.6 110KM 81kW
Znakomity. Z uwagi na awaryjność, niewiele mniejsze spalanie i ogólny brak kultury nie polecam w dieslu, benzyniaki są tak tanie w utrzymaniu, że nic dodać nic ująć. Chyba nie da się taniej jeździć autem tej klasy. Ja wiem, części do Niemców są tańsze, ale co z tego, jak tu się po prostu nic nie wymienia?
~Tomek K.
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Najbogatsza wersja Sol z 6 poduszkami, kontrolą trakcji VSC, EBD, ABS, automatyczną klimatyzacją, skórzanymi dodatkami, alu-felgami...itd + 3 lata gwarancji za niewiele ponad 80tyś zł! W czerwcu 2001r to była naprawdę rozsądna oferta! Poza tym Toyoty trzymają swoje ceny i przy odsprzedaży tak nie boli ;-)
~gordon
Sedan 2.0 128KM 94kW
Duza kasa, najmniej ze 30 000 zł za kiepski samochód, który nie robi wrazenia na ulicy. Nie jest też wcale taka niezawodna (awarie immobilizera). Poza tym to jest taki typowy FUCKEN PLASTIC. Blaszanka japonska z kiepskimi plastikami w srodku. NIGDY WIECEJ. TO NIE SAMOCHOD.
~JA
Sedan 2.0 128KM 94kW
Biorąc pod uwagę stosunek/ rocznik cena auto do najtańszych nie należało i dalej nie należy, w zamian za to odwdzięczyło i odwdzięcza się bezproblemową eksploatacją i rzadkimi wizytami w warsztacie, Uważam więc że warto.
~pawel21abc@o2.pl
Sedan 1.8 110KM 81kW
za tą cenę nic lepszego się nie kupi , nie widzę sensu porównywania do aut Typu Passat który jest bardziej awaryjny , dużo więcej zużywający paliwa, itd itp. a do tego Passek więcej kosztuje ,
~WhoSayN
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Siedzenia jak z fiata, wnętrze bardzo ubogie, wygląda jak w kombajnie, plastiki itp wyglądają jak sztyt badziewia z PRL, jedyne co można dobrego powiedzieć to widok z zewnątrz, ale poza tym, nie polecam.
~Andrzej
Sedan 1.8 110KM 81kW
Cena jaką można uzyskać za używaną Avensis nie jest wygórowana w porównaniu z innymi autkami a na pewno kto pojezdzi takim autkiem będzie jedynie marzył aby przesiąść się na nowszy model
Toyota Avensis I Sedan