Lista ocen Toyota Avensis I Sedan (99) - Widoczność

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ł. H. (Ali)
Sedan 1.6 110KM 81kW
Duży kufer wiele zasłania. Polecam czujniki parkowania, da sie kupic nawet za 100pln i za drugie tyle zamontować. Warto mieć podgrzewane lusterka które niestety tylko w najbogatszych wersjach (chociaż to taki prosty i tani bajer, u mojej żony w durnym Swifcie klasy B jest w podstawowej wersji!!!). W sedanie bardzo przeszkadza brak tylnej wycieraczki - ale sedany tak mają. Z przodu i na boki nieźle.
~bartek125p@wp.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Do przodu i na boki jest ok ale cofając do tyłu np. przy parkowaniu zdarza się parkować jak ciężarówką - z otwartymi drzwiami patrząc do tyłu. Z doświadczenia polecam montaż czujników parkowania ponieważ w lusterkach bocznych i wstecznym samochód \"kończy się\" mniej-więcej na tylnej szybie.
~Luki
Sedan 2.0 128KM 94kW
Widoczność do przodu i na boki wystarczająca, do tyłu trochę utrudniona ze względu na wyżej poprowadzoną linię tylnego bagażnika (wersja sedan 4-drzwiowa). Dla osoby jeżdżącej samochodami od jakiegoś czasu nie będzie to zbytnim problemem - szybko zacznie ogarniać manewry do tyłu.
~ni mało ni dużo 70tys/rok
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
jak cofam po ciemku to włączam awaryjne bo kompletnie nic nie widać, do przodu - jak często się zdarza - przeszkadzają słupki. ( uwaga w zimie - odśnieżaj szybę bo gruby słupek plus zgarnięty śnieg przez wycieraczkę robi wiieeelike martwe pole w lewą stronę )
~tomasz.zolkos@post.pl
Sedan 1.6 101KM 74kW
Przesiadłem się z kombi do sedana - oczywiście jest gorzej, ale po porównaniu z obecnym (II) modelem Skody Octavia jest rewelacyjnie. Trochę przeszkadza lewy przedni słupek, ale to kwestia mojego ustawienia fotela.
~bart
Sedan 1.6 110KM 81kW
Przód ok, choć słupki trochę przeszkadzają. Tył: masakra: niestety z sedanem trzeba mieć wyczucie, a nawet jak się je już ma i tak pół metra za samochodem zostaje, ale to sedan w końcu.
~alex-wrobel@o2.pl
Sedan 1.8 110KM 81kW
mam sedana tak wiec widocznosc do tylu konczy sie na trzecim stopie i krawedzi tylnej polki wywinietej do gory, tylna szyba jest niemal plaska i w czasie opadow deszczu brakuje tylnej wycieraczki
~dreamjkd@wp.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Do tyłu parkować się nie da -nie widzę końca kufra-sedan, przód jakiś nienaturalnie długi naprawdę zawsze jezdziłem dużymi autami ale to mi sprawia duże problemy a i te lustereczka jakieś takie małe.
~skschat
Sedan 1.6 110KM 81kW
WIdocznosc do tylu srednia, jak sie w cos wjedzie to trzeba bardzo daleko odjechac zeby to zobaczyc na jezdni we wstecznym lusterku:), brak dzielonego prawego lusterka
~Mefistofeles Małopolska
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
wg mnie dobra... niczego mi nie brakuje... mogą narzekać Ci, co przesiadają sie z innych aut - bo ponoć widoczność w tył kiepskawa... jak dla mnie ok - kwestia przyzwyczajenia;)
Toyota Avensis I Sedan