Lista ocen Toyota Avensis I Sedan (97) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Sedan 1.8 129KM 95kW
Bierze olej - także wymiana pierścieni i wszystkie co z tym związane, wymiana katalizatora, permanentnie świecący się check engine. Falowanie obrotów, problem z przepustnicą, zalewająca się cewka itd....
~bartek125p@wp.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Ten samochód nie ma poważnych usterek, Stwierdziłbym nawet że czasami toyota jest \"samonaprawialna\" pod warunkiem że znajdzie się pewny i bezwypadkowy egzemplarz z niecofniętym licznikiem.
~Pragmatyk
Sedan 1.6 110KM 81kW
Brak poważnych napraw po za tymi wynikającymi z eksploatacji instalacji LPG - regeneracja głowicy . Polskie drogi - zawieszenie. Tarcze , tłumnik , amortyzatory to normalka wynikająca zeksploatacji
~skschat
Sedan 1.6 110KM 81kW
Wymiana czujnika polozenia rozrzadu (250k km), brak masy i restart sterownika czyli ferie u elektryka (256k km), zawieszenie i tarcze ham. notorycznie wymieniane ale w granicach rozsadku
~Piotrek
Sedan 2.0 128KM 94kW
poważnych usterek nie miałem o ile hamulce zaliczyłem do drobnych. widzę dziwne pocenie sie silnika z tyłu od kabiny - na razie nie zdiagnozowałem czy to uszczelka pokrywy czy coś poważniejszego.
~Mugger
Sedan 1.8 110KM 81kW
dopuki nie mial gazu wszystko bylo super, teraz czasami auto sie blukuje (komputer odcina doplyw paliwa)i trzeba jechac na serwis, klopotliwe zwlaszcza w zime, duzy plus - amortyzatory
~Uzytkownik
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
uszkodzona skrzynia biegów - wypadający 5 bieg, konieczność wymiany całej skrzyni bo to najtańsza opcja. Za nowy 5 bieg w toyocie powiedzieli mi 3500zł z montażem - promocja ;).
~mpuchalski@pro.onet.pl
Sedan 2.0 128KM 94kW
Po 2 latach wymieniono na gwarancji kompletną kolumne kierowniczą z drążkami, bo dały sie słyszeć stuki przy końcowym hamowaniu. Wymienili na wersję dróg polskich i dalej było ok.
~Tomek K.
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Kolumna kierownicza (słaby punkt Avensisów tak jak i oryginalne tarcze hamulcowe) przy 90tyś. Na szczęście na gwarancji :-). Raz zwariował komputer. Oby tak dalej!
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Sedan
5,7
8,4
9,4
~jasiek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Przez te przejechane ponad 100tys km zawiódł mnie raz , poprostu silnik zgasł i nie chciał zapalić , jak się okazało jakiś elektrozawór był uszkodzony
Toyota Avensis I Sedan