Oceny Toyota Avensis I Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002

Toyota Avensis I Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Sedan 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002

~Mefistofeles Małopolska
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
teraz moja OGÓLNA OCENA!! Toyota ma juz legendarną bezawaryjność - ale na samej legendzie sie nie jeżdzi nie patrząc wogóle do samochodu... pewnie Ci, którzy narzekają kupili wyjeżdżone samochody - w których nie był zmieniany olej, nie było dbane o zawieszenie u ukł. kierowniczy... narzekacie na spalanie? - a robiliście regulację zaworów? - serwis podaje że regulacja ma być co 80 000 km... pali dużo? - a zmienialiście kiedykolwiek filtr...
3,8
~calimist66@gmail.com
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Słaby punkt to napewno zawieszenie. Jest za miekkie jak na polskie drogi. Mialem wcześniej Carine E 2.0 i nissana Primere 2.0. Widocznie japońce stwierdzili że ten model ma być wygodniejszy, chociaż mieli racje bo dopasowali go do silnika który strasznie zamula. Niby ma 110 koni a zachowuje sie na 75.
3,2
~ni mało ni dużo 70tys/rok
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
wcześniej jeździłem nowym scenikiem 1.5dci 105 KM. Po przygodzie z tą tojką ponownie wybrałbym scenika ale z silnikiem 1.9 lub 2.0 dci, bo nie opłaca sie płacic więcej , taki Scenik jest równie dobry lub nawet lepszy niż droższa avensis
~jasiek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Polecam wszystkim ten samochód , bardzo niskie spalanie , silnik trochę zamulony (ale coś za coś ) , zawieszenie miekkie komfortowe , u mnie od kupna wytrzymało 6 lat :)
~krystian
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Jakbym dzisiaj kupowal znowu nowy samochod to znowu bylaby to Avensis.
~Wojtek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolony.super samochód za rozsądne pieniądze.wcześniej miałem Passata ale wole nie wspominać
3,7
~paweł
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
za tą cenę ( z 2001 r. ) wyposażenie jest baaardzo ubogie, chamulce bardzo słabe
~autor
~buuuuu
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Długi skok skrzyni ale to sedan dla rodziny to normalna sprawa (Skrzynia biegów)
~zorro 61.
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Czasami pasażerowie , których wiozę nie wirza że to nie benzyniak. (Silnik)
Toyota Avensis I Sedan