Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~-
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
I tu znowu. 1. Awaria instalacji elektrycznej - zanik całości oświeltlenia wozu. Dodam, że zdarzyło mi się to w czasie jazdy w połowie autostrady Kraków-Katowice w nocy, w zimie. 2. Awaryjne wezwanie posiadaczy Avensisów z elektr. wspomaganiem kierownicy (1.6, 1.8) do wymiany kolumny kierowniczej - zeszła jesień. Co ciekawe podejrzane stuki z kolumny były zauważalne wcześniej, ale wówczcas serwis klasycznie odpowiadał, że gwarancja tego...
~tetetka
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
samochod ma gwarancje,nic sie dotychczas nie zepsulo, ale z doswiadczenia -to moja druga nowa toyota-nie warto na gwarancji szalec -jesli ma cos sie zepsuc -niech sie zepsuje to mechanicy nie beda mieli dylematow co wymienic ,my nie stracimy kilku godzin w serwisie ,dostaniemy samochod zastepczy -jezeli nie ,to trzeba sie wyklocic i spokojnie czekac na naprawe wlasnego. Mam to juz przerobione.
~marcin
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
w samochodzie wymieniano 2 razy reflektory, jakieś krzyżaki w układzie kierowniczym, kiedyś w trakcie jazdy odpadła mi osłona spod silnika, a i jeszcze wahacze. teraz na ostatnim przeglądzie okazało się że się znów coś w zawieszeniu nadaje do wymiany- dziwnie w Hondzie po 170 tys jakoś nie
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
żadnych poważnych usterek chociaż mam przjechane tylko 3000km. Nie wystąpiłu u mnie żadne stuki z kolumny kierowniczej ani żadne inne poważne usterki które w wielu przypadkach były odnotowywane zaraz po wyjeździe z salonu
~Krzysztof AS
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
nic a nic się nie dzieje i oby tak dalej! mam nadzieję, że posłuży mi jeszcze w takim stanie przez kilka lat
~pawel080862@op.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
spalnie oleju na poziomie starego malucha, silnik do wymiany, pompa wody padła po 80 tyś.
~Rocha
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jaszcze nie wyjechałem ze salonu a już akumolatory siadły.Dali nowe a za 3 tygodnie przyjechała laweta.
~Daniel
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
padła mi tylko sonda lambda ale przebieg też mam spory więc wybaczam
~ceachim@neostrada.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
po kilkuset kilometrach b. delikatnej jazdy do wymiany tarcze i klocki (prod. BOSH)
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
11,4
~Pugilares
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jak wyżej - poważne problemy z sinikiem.
Toyota Avensis II Hatchback