Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (33) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~art
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do 4 biegu na srednich idzie kozacko. Na 5 biegu to juz cieniutko trzeba ja wkrecac wysoko na 4. Chociaz czasem w miescie, lapie sie na tym, ze mam wrazenie ze jest mulasta i ledwo sie rozpedza... a na osi 100km/h. na drugim biegu idzie do 110.
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
skrzynia jest ok biegi wchodzą lekko, chociaż porównując do skrzyń BMW gdzie biegi wskaują w swoje miejsce z lekkim oporem tutaj wydaje sie że biegi nie mają swojego wyznaczonego miejsca, skrzynia dobrze zestopniowana
~thomb
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Mogłoby być lepiej. Ma tendencję do przycinania niektórych biegów, głównie wstecznego (być może tylko mój egzemplarz). Poza tym biegi wchodzą z lekkim oporem ale można się przyzwyczaić.
~Andy
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
4b automat jest już trochę przestarzałą konstrukcją, ale w mieście daje radę. Szczególnie na autostradzie brakuje 5 czy 6 biegu ponieważ przy 140km/h mamy już 3300 obr/min. i trzeba podkręcić radio:-)
~Pugilares
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Biegi dobrze się zmienia, także przy przebiegu ponad 150 tys. ale piątka jest trochę za krótka do szybkiej jazdy po niemieckiej autostradzie.
~j.p.
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Trochę za długa droga przy zmianie biegu np: z "2" na "3",skrzynia mogłaby być trochę "ciaśniejsza" ale to tylko wyłącznie moje odczucie
~Piotr
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Brakuje 6 biegu , biegi wchodzą niezbyt precyzyjnie ale najważniejsze , że skrzynia się nie psuje i pracuje wyjątkowo cicho
~gacek
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wysoka gałka biegów jak kazdy pisze poniewaz jest podłokietnik, ale wchodza troche ciezko ,trzeba sie przyzwyczaic
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wrzucenie jedynki wymaga popchniecia drążka nogą ... Wsteczny nie synchronizowany. Reszta wchodzi precyzyjnie.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
11,4
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
przemiła, biegi mają doskonałe przełożenia, wchodzą jak w masło, bardzo płynnie, miękko, a zarazem pewnie.
Toyota Avensis II Hatchback