Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (34) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel080862@op.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Poza możliwym do przyjęcia komfortem jazdy,wielkością nadwozia,ilością miejsca, to co najważniejsze,czyli bezawaryjnośc bardzo niska. Doświadczyłem z tym samochodem na tyle złego, że następnym autem na pewno nie będzie TOYOTA. Przereklamowana bezawaryjność, tojuż niestety legenda.
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wspaniały samochód, doskonały zakup, niezawodny, pewny, świetnie się prowadzi, niewiele pali. przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo, nic więcej nie mógłbym dostać. piękna limuzna, rodzinka zadowolona, mruczenie silnika, no po prostu poezja :)
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Za tę cenę naprawdę warto. Klasa sama w sobie, pełen komfort i wygoda, bezawaryjność, elastyka. Samochód jest rewelacyjny, prowadzi się genialnie, mało pali, bezpieczny. Czego można chcieć więcej? Rewelacja! A poza tym - piękna jest ta Toyotka :)
~-
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Ogólnie jestem bardzo niezadowolony z wysokiej, wbrew oszukanczym slogonom relamowym, zawodności tego wozu. Może aktulanie produkowane egzemplarze są pozbawione części wspomnianych wad. Z drugiej strony wóz jest bardzo luksusowo wykończony/wuposażony.
~januszrydel @poczta. onet.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wygodny, dostojny samochód,potwierdzam uwagi poprzedników 1/nieprzyjemny zapach po użyciu klimy 2/trzeszcenie gdzieś z przodu deski -mój patent niewielki kawałek filcu podwylot nawiewu na przednią szybę pomaga -może trzeba sprzedać japończykom
~Andy
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Świetne auto rodzinne. W wersji liftback bardzo praktyczne, sporo miejsca w środku przy podróżowaniu w 4 osoby, wielki bagażnik z łatwym dostępem. Jedyna wada to kiepskie światła (być może wynika to już z wieku auta).
~Krzysztof AS
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
czego może więcej chcieć od życia kierowca, który ceni komfort, bezpieczeństwo, ale i jak trzeba solidne przyspieszenie? powyżej 3 tys/o w Avensisie mocno wciska w siedzenie.. doskonałe auto, wielki szacunek dla Japończyków
~irus
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jeżdżętym samochodem od miesiąca i nie mogę narzekać. Wszystko mi się wnim podoba.To prawda, że to żadne doświadczenie z takim przebiegiem, ale to nie jest mój pierwszy samochód i powiem szczerze, że zrobil na mnie wrażenie.
~Aleksander e-mail--rosiak68@wp.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
bardzo dobże rozplanowany wykończony wspaniale zadbano o drobiazgi jeszcze zależy jaką wersie bierzemy pod uwage.ale ceny są dość wysokie jeszce powiem o jednym przydatnym elemencie jakim jest czujnik deszczu to dobr żecz.;>)
~0 606 89 77 88
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
zbyt miękki i wrażliwy na wiatr co utrudnia jazdę,brak ESP i BA w wersji 1,8 trudne do zrozumienia , teraz kupiłbym też Avensis ale 2,0 z ESP i BA,niezrozumiały brak wycieraczki tylnej szyby,żle zamyka się klapa bagażnika
Toyota Avensis II Hatchback