Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (141) - Widoczność

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czendler
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
To jest kombi, a co za tym idzie kawał samochodu. Ja sobie daje z nim spokojnie radę, kwestia przyzwyczajenie się do jego wielkośći. Choć ojciec wczoraj przyładował tyłem w słupek, którego podobno nie było widać : )
~toyociarz z warszawy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Przód b. dobrze tył /kombi/ niestety źle dodatkowo widoczność pogarszają przyciemniane szyby tylne i brak w praktyce /jedna lampa/oświetlenia cofania, stąd konieczność to czujniki cofania a wieczorem lepiej nie ruszć do tyłu.
~Dlc
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Widoczność jest idealna ja mam 189 cm wzrostu mieszczę się w samochodzie mam dużo miejsca dodatkowego jeszcze ,pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca ,obok kierowcy również. Jest świetnie.
~Mario
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jest dobrze, ale z racji gabarytów i kształtu auta (obłości) i wysoko prowadzonej linii szyb, manewrowanie tym autem na parkingach do łatwych nie należy. Polecam montaż czujników parkowania, jeśli ich nie ma.
~banio13
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo dobrze z przodu gorzej z tyłu, ale co tam przecież tak wszystkie mają... Lusterka boczne rekompensują ten mankament, a dla wprawionych kierowców nie będzie problemów z gabarytem.Ogólnie bardzo dobrze.
~Saszel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Tutaj ciężko jako pasażer ocenić, ale napewno jest łatwiej niż w sedanie (poprzednie auto), ponieważ nie mamy wystającego kufra. Rodzice natomiast nie narzekają :)
~driver,koszzalin
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Samochod bez czujnikow parkowania praktycznie nie nadaje sie do manewrow parkingowych poniewaz widocznosc do tylu jest zerowa, a lusterka nie sa wystarczajaco duze
~Robert
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Bardzo dobrze (nie mam przyciemnianych szyb). Czasem nieco przeszkadza mi prawy słupek. Przydałyby się czujniki parkowania z przodu (mam tylko z tyłu), ale już przyzwyczaiłem się.
~kierownik toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do przodu O´key, tył to kombiak + przyciemniane szyby /wersja Sol/ niestety nie zbyt dobrze zwłaszcza, że jedna lampa cofania słabo świeci. Trochę pomagają czujniki parkowania.
~maciek
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
kompletna klapa w kombi, którym jeżdżę. Przyciemniane szyby, w zasadzie brakoświetlenia wstecznego. Trzeba cofać przy wciśniętym hamulcu aby doświetlić sobie drogę za samochodem
Toyota Avensis II Kombi