Lista ocen Toyota Avensis II Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW 2002-2009 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rrosiak@post.pl
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Brak podrecznych schowków, półek itp. najbardziej mnie wkurza, ze nie mam gdzie polozyc karty do wjazdu na parking.., tak aby byla pod reka.
~radek@nowaera.com.pl
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wiem, że większość osób będzie chwalić to, że się siedzi wysoko. Dla mnie regulacja wysokości powinna mieć większą możliwość obniżenia. Reszta super.
~sledzios2@gmail.com
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
jest dobrze jak na tą wielkość i masę. ale wkurzające są zagłówki gdy chcemy położyć tylną klapę. i tylna roleta.
~pioder
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Co do ergonomii to podłokietnik ma bardzo duże 2 niezależne schowki i za to 5. Reszta bez fajerwerków ale też niczego nie brakuje.
~zukes
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Rzeczywiście to miejsce na kubek na napoje na konsolą CD/Radio zaprojektował jakiś półdebil. Generalnie jest dobrze.
~Maciek T.
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Bez zastrzeżeń, a robię trasy po kilkaset kilometrów z jednego przyłożenia - bardzo różnymi drogami.
~dyzdak
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wszystko pod ręką. Niektórym może być trudno odnlaeźć włąsciwą pozycję za kierownaicą (cieprnie prawa noga
~Aa
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Co tu dużo mówić, duże i przestronne w środku kombi. Wszystko jest tam gdzie powinno być.
~szwagier
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wszystko pod ręką dużo schowków wygodny podłokietnik z 2 schowkami.
~daniel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
dlaczego nie są podświetlane przeyciski od regulacji lusterek :( wrrr
Toyota Avensis II Kombi