Lista ocen Toyota Avensis II (354) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 487 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Może tylko mi się to zdarzyło, ale przy 81kkm zapaliła mi się lapka silnika (opisałem to dokładnie w typowych usterkach). Koszt naprawy w serwisie 12kpln. Być może uda się za 4tys. A to taka drobnostka w sumie.
~Antoni gg 9777603
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Na pierwszym przeglądzie wymienione na gwarancji łożyska ( paranoja ). NIe wiem co sie dzieje z inercoolerem( po naciśnieciu gazu coś syczy ).Pewnie wąż od intercoolera jest przecięty. Oprócz tego wszystko w porządku.
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
żadnych poważnych usterek chociaż mam przjechane tylko 3000km. Nie wystąpiłu u mnie żadne stuki z kolumny kierowniczej ani żadne inne poważne usterki które w wielu przypadkach były odnotowywane zaraz po wyjeździe z salonu
~Krzysiek
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Brak czegoś poważnego co uniemożliwiałoby codzienną eksploatację lub zagrażało bezpieczeństwu jazdy /stukanie ewentualnie kolumny kierownicy wpływa na doznania słuchowo estetyczne ale nie na bezpieczeństwo jazdy/
~pozdrawiam TOYOTOMANIAKÓW
Sedan 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
kolumna kierownicy już raz wymieniana -wadliwa czekam na drugą--w serwisie mówili,że ta jeszcze nowsza też niedopracowana 21000km wachacze tył do wymiany coś dudni w zawieszeniu przód ale w dwóch serwisach nie potrafią zlokalizować
~Jacek Szyszka
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jak na razie brak jakichkolwiek awarii i mam nadzieję, że tak pozostanie przez najbliższe lata. Przy zakupie kierowałem się niską awaryjnością marki i modelu i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
~tomasz72a
Sedan 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Przez 11 lat i 189 000 km zepsuła się jednak rzecz - rozrusznik (co skutkowało unieruchomieniem auta). Jednak jak na taki czas i przebieg można mu to wybaczyć. Samochód był regularnie serwisowany w ASO.
~Marcin S.
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Nie są to może bardzo poważne usterki, ale: regeneracja reflektorów i rozrusznika, padł tylny czujnik poziomowania świateł, (nowy podobno kosztuje w ASO 1500 zł!). Jeszcze go nie wymieniłem:)
~Myh
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Oprócz części które mają prawo się zużywać (amortyzatory, łożyska, klocki itp.) nic nie zawodzi. Niemniej wcześniej 12 lat jeździłem Corollą i naprawdę nic nie musiałem robić. Ale był to model z Japonii... :(
~annov7500
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Kupilem ja z przebiegiem 20000mil i po kulku miesiacach okazalo sie ze paliwo wycieka z uszczelniaczy na wtryskach! shit! smierdzialo paliwem! Zaplacilem w Toyocie 360£ za naprawe;-(