Lista ocen Toyota Avensis II (147)

~buras1908@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
moim zdanie bardzo dobry samochod.poprzednio miałem vectrę 1.8 bardzo dobra ale toyota lepsza.duży komfort jazdy, niskie zużycie paliwa, zbyt długo czeka sie na samochód.
3,5
~WALDEMAR
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
fatalne. Ciężki smród z klimy. Nie do wytrzymania. Przestałem jej używać . (Wentylacja i ogrzewanie)
3,5
~Darek
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Samochód prowadzi się topornie.Bardzo słabe przyśpieszenie,110 KM na 1,5 tony to trochę za mało.Niewygodne siedzenie dla wysokiego kierowcy.Drętwieje noga gdyż w moim samochodzie pedał gazu pracuje bardzo ciężko.Idiotycznie wysokie ceny za przeglądy/co 15 tyś km/ oraz dodatkowe akcesoria np.hak, siatka do bagażnika,chip ok 5 tyś zł itd.
~marek
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
ayto spełnia moje oczekiwania,klasa i komfort przede wszystkim,auto nie dla sportowców
2,9
~klijent z Zabrza jest nas wiecej
jak na sume okolo 100 tys zl polecam prezesowi TOYOTY
~Rekma
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Dobry na polskie "drogi",odpowiednio miękkie zawieszenie. (Układ jezdny)
2,6
~andrzej kosak
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
tapicerka najgorszy gatunek, wymieniono zagłówki przednie pościly szwy, tapicerka podłokietnika na schowku dostała plamy nie do usunięcia (Bezawaryjność (drobiazgi))
~zadowolony
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
silnik elastyczny zastosowanie zmiennych faz rozrzadu super trzeba krecic wysoko ale przyspieszenie dobre silnika nie slychac wogole (Silnik)
2,9
~beny42@op.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Tragedia to badziewie nigdy więcej TOYOTY!!!Dałem 94000zł za ten złom.Ludzie nie dajcie się nabierać na reklamy .Jeszcze wiele innych usterek .Znów wybieram się do serwisu ze skrzynią .
3,7
~zbm11@op.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
zimą auto zagrzewa się po 10 km a w kabinie trudno wytrzymać (Wentylacja i ogrzewanie)