Lista ocen Toyota Avensis II (147)

3,1
~Endi
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Nowe modele po liftingu z nowymi zesp.napedowymi to juz znacznie lepsza propozycja.Poprzednio archaiczna skrzynia biegów , która kompromituje caly zespół napedowy.Jak na Toyotę zbyt duża iość chorób wieku niemowlęcego.Kompromitujaca jakość usług serwisowych w salonie z ktorego korzystam.Ale podobno w innych markach wcale nie jest lepiej.
~alitynski@vp.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
samochod trochę rozczarowuje,bardzo slabo odporny lakier na nadwoziu,tapicerka w 2-gim gatunku,wymiany zarowek w ref. i lampach zespolonych to horror,osiągi silnika gorsze od konkurencji,b.słabe swiatła mijania,nieco lepsze drogowe
~mio_w@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Ogólnie fajne. Z awarii wymieniałem tylne wahacze(skrzypi zawieszenie) i właśnie serwis zaprosil mnie na naprawę układu kierowniczego. (Jedno i drugie to błędy konstrukcyjne). Haczy 2-bieg. Na autostradzie pali 15 litrów, tankowanie co 350 km Osiągi przeciętne w porownaniu np. z Accordem. Brakuje silnika 200kM
~blaszko
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
avensisa oceniam na 4 to dobre godne polecenia auto mialem tez kilka drobnych usterek choc na 9lat i jazde przez caly zywot po polskich drogach to nic mogli sie troche bardziej postarac z wyciszeniem przy wysokich obrotach jest dosc glosnawo konfort jazdy na 5 wykonanie 4 ogolnie polecam ten model pozdrawiam (Stosunek jakość/cena)
~annov7500
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Mam samochod 2 lata i nic sie jeszcze nie zepsulo. Mysle ze lakier jest slaby bo jest duzo rys i widac bialy podklad... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Emilka
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
ok, 5,8/100km Ceny czasem wysokie... ale się często nie psuje :P (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~dariuszk
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Samochód nie jest zły, choc całosc psuje awaryjnosc, nie pierwsza to awaryjna toyota, a legendarna niezawodnosc to chyba trzeba wsadzic zdecydowanie miedzy bajki. Samochod niczym mnie nie zaskoczyl pozytywnie, ot taki przecietny i niczym nie wyrozniajacy sie samochod, a szkoda...
~joker
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
jestem bardzo zadowolony idealny rodzinny samochód mało pali jedyne kombi na które zgodziła sie żona ogólnie pozytyw
3,1
~bogdan
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Trzeszcząca tablica,/była już raz demontowana/ śmierdząca klimatyzacja często po dowch misiącazh od chwili czyszczenia,duże zużycie paliwa 13l na mieście,beznadziejna tapicerka /przednie fotele poryć powymianie -po okresie 6-ciu miesięcy kwlifikuja siedo dalszej wymiany
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II
8,3
9,8
~Alek B.
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
przy prędkości na trasie ok. 140-160 z kliną wychodzi średnio 11,5 l/100 km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )