Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (130)

~Aram
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Auto za niespełna 90 tyś. PLN z całkiem całkiem wyposażeniem (wersja sol). Konkurencja za te pieniądze oferuje mniej......znacznie mniej. Silniki w "Niemcach" pod względem ekonomiczności padają w przedbiegach :-)) Dla lubiących wygodę a nie "wariactwo" autko godne polecenia
2,9
~niezadowolony
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
auto przereklamowame,jest to moja ostatnia toyota.
4,1
~ERG
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Dobry samochód, cichy i wygodny. Ma pewne braki, ale niezbyt istotne.
4,1
~iwan
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Samochód jest na prawdę całkiem niezły poza małymi niedociągnięciami.
~$$ M.H $$
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Bardzo dobrze mi się jeździ tym samochodem i mam nadzieję że będzie mi długo służył oczywiście bezawaryjnie.
3,8
~joey1313
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Silnik trochę chyba za słaby do tego auta. Te 130 koni biega gdzieś po polu. Na biegu jałowym z pod maski dobiega klekot jak z diesla. przy 2200 obr/min dziwnie drga jakby był nie wyważony. beznadziejna reakcja na pedał gazu. Naciskasz i nic, ale jak już uzyska powyżej 4000 obr/min staje sie dynamiczny (Silnik)
~Rob
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Rewelacyjne auto, jeśli ktoś lubi podrózować wygodnie, całkiem niedrogo i przede wszystkim nie odwiedzać serwisów częściej niż wymaga tego wymiana oleju
~andZej
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
mógłby być mocniejszy - potrzebuje obrotów, aby jechał. Wielu odradza gaz do toyot bo mechaniczna regulacja luzu, ale ja zrobiłem już na lpg 100 tys km i 2 razy luz sprawdzany i cały czas w normie nie wymaga regulacji, więc jak ok instalacja to jest dobrze i na gazie - u mnie sekwencja Agis. (Silnik)
~Jacek K
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
mam wersję sol i za tą cenę mogłem kupić Paska golasa z silnikiem z przed 6 lat nie mówąc już o spalaniu każdemu polecam moja Ave pali do 8 L/100 km jeśli śmigam po warszawie , pod warszawskie przedmieścia p[obierają 7-7,5 L/100 km , na trasie od 6 do 8,5 L/100 jadąc zależnie 100 km/h lub 170 km/h generalnie revelka jak kolwiek mogło by to być tańsze , co do fascynatów importu gruzu z zachodu to tylko tyle - ktoś kto nie pojeżdził takim nowym...
~Tadeo-mail to: antek-1@o2.pl
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Silnik elastyczny w swojej gamie obrotów - zachwyca arystokratyczną dostojnością ale i drapieżnością geparda.! (Silnik)
Toyota Avensis II Sedan