Oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018

Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018

~PPiotr
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto jest nowe, półroczne, przebieg chyba adekwatny do wieku. Przez 14 tyś km przebiegu, czyli cały czas posiadania nie miałem najmniejszej usterki. Auto kupiłem dla wygody i spełnia moje wymagania. Mam wersję "prestiż", czyli toyotowski pełny wypas. Skrzynia automat, światła ostawiłem na "auto", wycieraczki tak samo. Dodatkowo jak się daje, włączam tempomat. czegóż więcej potrzeba. Fotele wygodne, auto ma stosowną do...
3,2
~userToyota
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto z 2018 roku zaprojektowane w 2005!!! przestarzała technologia, jakość wykończenia bardzo słaba - trzeszczące plastiki, brak miejsca, niespasowane elementy. Bagażnik wygląda jakby projektant umarł w połowie pracy i są druty na wierzchu. Nawigacja, elektronika to jakaś pomyłka. Samochód w prowadzeniu wręcz tragiczny, baaaaaaardzo sztywny, niewygodny, trudno trzyma się w zakrętach
4,1
~PontiusPilatus
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Niestety pare niedoróbek jest. System nagłosnieniowy w zasadzie brak, podgrzewanie foteli wieczność W mitsubishi space starze szybciej i lepiej to działa. Trzeszczące plastiki przy ostatnich spadkach temperatury do 0 stopini - wrażenia bezcenne. Bagażnik - no cóż to mój pierwszy sedan, zawsze był to liftback lub hatchkback zwał jak zwał ale są to bagażniki duuużo praktyczniejsze a i wygląd duuużo ładniejszy. Nie wiem skąd wynika spadek...
~martinez07
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto proste jak budowa cepa. Ma to swoje plusy i minusy. Ot, po prostu ładne wozidło.
3,6
~piytt
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
żadna rewelacja, mało miejsca, niewygodne siedzenia. Dużo pali. Głośna praca silnika
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015