Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015

PontiusPilatus, 8 lat temu
Silnik 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Rok produkcji 2015
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Niestety pare niedoróbek jest. System nagłosnieniowy w zasadzie brak, podgrzewanie foteli wieczność W mitsubishi space starze szybciej i lepiej to działa. Trzeszczące plastiki przy ostatnich spadkach temperatury do 0 stopini - wrażenia bezcenne. Bagażnik - no cóż to mój pierwszy sedan, zawsze był to liftback lub hatchkback zwał jak zwał ale są to bagażniki duuużo praktyczniejsze a i wygląd duuużo ładniejszy. Nie wiem skąd wynika spadek sprzedaży tego typu aut.
Mało dynamiczny ale oszczędny.
Czysta poezja i nkit mi nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne cytując klasyka. Przy okazji najmocniejszy punkt auta
Spełnia swoją rolę z drugiej strony to nie auto wyścigowe.
Uwag nie mam. Czy coś bym poprawił? Nie widzę takiej potrzeby.
Wszystko na swoim miejscu poza przyciskami pamięci ustawienia siedzenia kierowcy. Gratuluję temu kto je umieścił w tak nie poręcznym miejscu. Szacun Kolego ;-) Tak przy okazji zmniejszył bym natężenia podświetlenia układu klimatyzacji - dla mnie trochę za jasno podczas nocnej jazdy.
Działa
Dla kierowcy ok dla pasażerów trudno oceniać gdy siedzi się z przodu ale szfagier, który ma 2 m wzrostu nie narzekał więc chyba jest ok
Dużo lepsze w porównaniu do Mazdy 6
Za wcześnie żeby oceniać
Mogło być lepiej jeżeli chodzi o jakość
Trzeszczące plastiki :-(
Brak i mam nadzieję, że tak pozostanie do końca eksplatacji samochodu czyli do roku 2021

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Valvematic 152KM 112kW [l/100km]

6,1