Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015

userToyota, 4 lata temu
Silnik 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Rok produkcji 2018
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : bardzo dobrze hamuje szczególnie z systemem ostrzegania przed kolizją
Zawieszenie : Zbyt sztywnę i bardzo niewygodnie. 90% osób pytało się czy tak ma być bo im się niewygodnie jedzie
Inne : Bardzo słabe wykoanie wnętrza oraz baaaardzo przestarzała konstrukcja
Auto z 2018 roku zaprojektowane w 2005!!! przestarzała technologia, jakość wykończenia bardzo słaba - trzeszczące plastiki, brak miejsca, niespasowane elementy. Bagażnik wygląda jakby projektant umarł w połowie pracy i są druty na wierzchu. Nawigacja, elektronika to jakaś pomyłka. Samochód w prowadzeniu wręcz tragiczny, baaaaaaardzo sztywny, niewygodny, trudno trzyma się w zakrętach
150 KM a jednak zbyt słaby na to auto. Do tego bardzo przestarzała konstrukcja i uwaga - korki oleju lubią same się odkręcać i wypadać o skutach pisał nie będę.
bezstopniowa i do tego adaptacyjna. Jak ktoś usiądzie po osobie która wolno jeździła to przez kolejne 2000km nie da się jeździć. Sama praca skrzyni to jakaś pomyłka. Zmienia biegoi jak chce, na jkie chce i cały czas wyje. Jeździłem wieloma automatami i ten zdecydowanie najgorszy
Bardzo nieprecyzyjny w zakrętach i trudno się je pokonuje, bardzo nieprecyzyjny powyżej 150km/h,
trudny w czyszczenu. sam design jak dl amnie ygląda jak rozbity gliniany garnek i ktoś by chciał go posklejać ale nie wyszło - to już kwestia gustu
W miarę dobra widoczność, mam kamere cofania to jest OK. z przodu też ok
brak uchwytów schowków itp. z przudu mam cały środkowy tunel już prydowany bo nie ma gdzie czegokolwiek położyć. Schowek pod konsolą środkową nie wiem do czego służy poinieważjak na razie wszystko mi z niego wypada na zakrętach - chyba zapomnieli dorobić ścianek bocznych
bardzo dobrze grzeje i dobrze chłodzi. Mam nawigacje i nie wiem po co np, przy zmianie temperatury, na wyświetlaczy nawigacji pokazuje zmianę temperatyry w tempie jakby tam było commodore. Przecież panel nawigacji ma osobny wyświetlacz i przez chwilę nic na głównym nie widać innego.
Wycieczka do chrowacji w 4 osoby to było słabe. Bardzo sztywne zawieszenie i mało komfortowe. Każdy miał dosyć takiej podróży a przecież to sedan Toyoty.
W miarę przeciętne. na dołkach drzwi latają luśno i się przesuwają na uszczelkach. powużej 150 też jest głośno
jest OK
Za tą cene kupie Kia lub coś podobnego a na pewno wygodniejsze i lepiej wykonane. Ten model Toyoty nie powinien już się pojawić ponieważ jest to przestarzała konstrukcja i jej wykonanie nie jest adekwatne do ceny
Skrzypiące plastiki. W serwisie mówią że tak ma być. Serio to WSZYSTKO skrzypi
brak