Oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2012-2015

Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2012-2015

~Koenigsegg
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto jest poprawne dla zwykłego Kowalskiego czy Nowaka. Ja od samochodu oczekuję jednak czegoś więcej. Wszystko jest okey to 120 km na godzinę. Powyżej tej prędkości jest głośny, dużo pali, słabo się prowadzi, słychać szum wiatru z uszczelek od drzwi kierowcy. Silnik 2.0 moc 152 konie jest za słaby do tej masy auta, zdecydowanie powinna być zainstalowana turbina może wówczas ten samochód by jeździł. Skrzynia biegów poprawnie. Moim zdaniem jest...
~waldek
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
samochód bezawaryjny, wygodny, w gazie BRC z lubryfikacją więc oszczędny w eksploatacji
~top
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Jestem zadowolony z użytkowania tego samochodu. Poprawiłbym obsługę w ASO - zdecydowanie nie polecam wizyty w Białymstoku.
~Małgorzata
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto komfortowe, super wyciszone, Jakość wykończenia wnętrza (wersja executive) bez zarzutu, wreszcie porządne materiały. Silnik spełnia moje oczekiwania, na wyższych obrotach nie brakuje mocy :)
Toyota Avensis III Sedan Facelifting