Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2015-2018 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławomir
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jeśli ktoś rozgląda się za autem podobnej wielkości, to Avensis wydaje się całkiem rozsądną propozycją. Porównywalne auta z tego samego rocznika będą na pewno droższe, chociaż pewnie też trochę nowocześniejsze, ale niekoniecznie niezawodne i odporne na rdzę (Mazda 6 lub VW Passat). Ja szukałem japończyka z silnikiem pod LPG, więc Avensis wydawał się autem pierwszego wyboru. Miałem całkiem duży wybór w autach poflotowych, wybrałem silnik 1.8,...
~Barga77
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
ponizej oczekiwan. Gdyby byl lepiej wyciszony, to bylbym bardziej zadowolony. Jesli Toyota to poprawi, plus doda wreszcie App Car PLay albo Android Auto, to rozwaze zakup w przyszlosci. W przeciwnym wypadku NIGDY.
~Izabela
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto super jedyna wada to audio, przesiadlam sie z toyoty z 2001 roku i tam muzyczka grała pieknie, dzwiek otaczal jak w kinie, teraz dzwiek jest skupiony i pozostawia wiele do zyczenia. Czegos wiecej oczekiwalam od auta za 100 tys.
~Jarek
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
4+ Za 116000 pln bardzo dobrze wyposażone, przestronne auto, ale z mało dynamicznym silnikiem. Można nim jechać stale po autostradzie 160 km/h, lub nawet więcej, dla mnie wystarczający.
~Trevor
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Generalnie dobra cena za taki bezawaryjny samochód. Jest to drugi taki samochód którym jeżdziłem , poprzednio wersja II i generalnie samochód niezawodny.
~Lukasz
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Za te pieniadze mozna kupic Mazde 6 lub Passata (choc troche gorzej wyposazonego), ale ze znacznie lepszymi rozwiazaniami i jakoscia wykonczenia.
~Robert
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W cenie takiej jak miałem okazję kupić tę Toyotę to naprawdę doskonale. Co do nowego Avensisa, to trochę zbyt drogi jak dla mnie.
~Jarek
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Trudno o lepszą relację jakości do ceny w przypadku tak dużych aut, może jeszcze Mondeo.
~pilgreen
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Niezawodność toyoty to już tylko chyba slogan reklamowy. Auto w środku

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kuguar78
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
w tej cenie spory wybór na rynku, nie mam jednak porównania, żeby móc oceniać
Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015