Oceny Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018

Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2015-2018

3,5
~Avensis 2.0 CTV
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto nie najlepiej dopracowane pod względem ergonomii. Największa wada jednak sa awaryjne skrzynie biegów w tych autach. Łożyska padają po 100.000 przebiegu a producent w instrukcji obsługi więc i w ASO nawet nie zaleca wymiany oleju w skrzyni biegów CTV co jest jedynym gwarantem NORMALNEJ eksploatacji tego auta
3,5
~Avensis 2.0 CTV
~Strt
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
75.000km to w miarę dobry przebieg aby ocenić to auto. Nie ma pięknego wnętrza, modnej alcantary, superwąskich szczelin między elementami karoserii czy bardzo dynamicznych silników. Jest za to trwała. A co najważniejsze, możesz liczyć na to, że dowiezie Cię do celu.
4,1
~Oskar
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto wygodne (szczególnie dla kierowcy i pasażera) i w miarę oszczędne jak na dwulitrowy silnik benzynowy. Niestety ergonomiczne niedociągnięcia co raz o sobie przypominają i są ogromną wadą tego auta i mogę mieć tylko nadzieję, że brak awaryjności mi to wynagrodzi.
~Przemek
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Samochód przestronny i wygodny. Szukałem czegoś komfortowego na długie dojazdy do pracy, a jednocześnie samochodu na tyle dużego by spokojnie wyjechać całą rodziną na wczasy i ten model całkowicie spełnia moje oczekiwania. Samochód swoją charakterystyką nie zachęca do sportowej jazdy, ale posiada wystarczającą dynamikę do przyspieszania i wyprzedzania. Świetny do komfortowego, spokojnego pokonywania dystansów. Z automatem bardzo dobrze jeździ...
~R.
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Nie byłem przekonany do tego auta, ale po jazdach próbnych różnymi autami (Mazda 6, Seat Leon ST, Skoda Superb, Toyota Auris, Ford Mondeo, Mitshubishi Outlander, Nissan XTrail, Seat Ateca, Toyota Rav4) ostatecznie zdecydowałem się na Avensis i jak na razie nie żałuję :) Największy fenomen tego auta - w ogóle nie chce się nim szybko jeździć.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu