Oceny Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015

Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW 2012-2015

~Tom
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Świadomy wybór z uwagi na pewność zakupu używanego samochodu. Oczywiście ocena subiektywna. Ale do rzeczy. Generalnie jest dobrze. Jeżdżę niemało bo ok. 50 tys. rocznie. Avensisem do tej pory (5 miesięcy) 20 tys. Super autko do spokojnej rodzinnej jazdy, niesamowity bagażnik (do tej pory najbardziej pakowny). W środku sporo miejsca. Jeśli miałbym się przyczepić to do fotela kierowcy - jest za wysoki przy maksymalnym obniżeniu i trochę zasłania...
~titko82
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Te negatywne opinie to chyba spisek BMW albo VAG'a ;) Fakt faktem, że to moje pierwsze kombi, ale o zmianie póki co nie myślę. Jechałem jakiś czas temu z pasażerką na blablacar, na miejsce spotkania przywiózł ją mąż ich wspólnym VW Passatem z 2017r. Zachwycałem się linią nadwozia Passat'a i wypytałem o jakość. Pasażerka po przejechaniu około 200km powiedziała: "chętnie zamienimy się z Panem na tą Toyotę bez dopłaty z Pana strony" Toyota z...
3,6
~DANY
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Przesiadałem się z Toyot Avensis od rocznika 97 (I), poprzez 2007 (II) i teraz 2012 (III). Ostatnie dwa to kombi. Przyznam się, że spalanie, jak na diesela powyżej oczekiwań, ale jazda przyzwoita. Silnik na początku ospały, ale jak już idzie, to łatwo się przyspiesza. Mało usterek. Chyba tylko standardowe wymiany. Uwaga na hamulec elektryczny, czasami pokazuje błędy i auto wchodzi w tryb awaryjny.
3,2
~Jaceo
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Bolączką tego samochodu jest miękkie nadwozie, dzięki któremu wszystko trzeszczy, nawet jadąc na pierwszym biegu słychać jak całość się wygina na nierównościach, jakaś porażka w tym segmencie, Toyota zapowiada, że wraz z nowym modelem zmieni oprócz blach zewnętrznych także dach, czyli widać, że zrozumieli ogrom problemu...
~robert_siedem
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
przez cały okres użytkowania padł mi 1 wtrysk. po wymianie na regenerowany ok.
~Andrzej
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Bardzo przyjemne autko do codziennej eksploatacji.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~foreks
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Po 100k km errata - jednak auto jest ok. Tania wersja, slaby silnik, ale na tle konkurencji robi i tak robote.
3,1
~Bartosz
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Silnik strasznie ospaly, lepiej jeździ aktualnie posiadany 1.6 tdi seat leon st (Silnik)
~Mieniopypka
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Zawsze jeżdżę ekonomicznie i delektuje się niskim spalaniem mojej avensis. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Piotr
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Polecam box-a wstawiony przy 51 tyś. moc 150 360Nm i tym można już jeździć, seryjne parametry do takiej budy to trochę mało. (Silnik)
Toyota Avensis III Wagon Facelifting