Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Wagon

Wolf, 5 lat temu
Silnik 2.0 D-4D 126KM 93kW
Rok produkcji 2011
Toyota Avensis III Wagon 2.0 D-4D 126KM 93kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt, nie wygląda na super auto ale rozumiem tych co tym jeżdżą
Karoseria : łatwo odchodzi lakier po kamyczkach na plastikowym zderzaku. za łatwo. Serwisowany w aso, pierwszy właściciel, wiem, że to oryginalny lakier
Dostałem to auto po koledze z pracy jako służbowe. Nie wiem jak jeździł i pomyślałem, że skoro ma 250 tyś km to będzie masakra. Okazało się, że chodzi jak zegarek, wnętrze super, fotele dają radę, kierownica bez zarzutu, skóra nie wytarta. Nic nie stuka, nic nie puka. Wyposażenie mam bogate, chyba nie licząc skóry na fotelach i nawigacji jest wszystko. Teraz auto ma 300tyś i dosatłem nowe a w firmie złożyłem propozycję wykupu. Robię to bez obaw. Auto jest super. Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonej konstrukcji, pewnej, polecam. Mi spalanie pokazuje 7,5l ale jeżdżę też autostradami po 170km/h więc nie spodziewam się 5L.
300tyś km i nic
jedyna uwaga, jak jest na 6 biegu i trzymam rękę na lewarku to drży ale zaznaczam pod całym ciężarem, jeśli tylko opieram dłoń z łokciem na podłokietniku to nie.
nie mam żadnych zarzutów
Auto nie było garażowane. Z zewnątrz rdzy zero ale podwozie wygląda na 5 lat starsze
nie jest to akwarium tylko spory kombiak czego się spodziewać?
wszystko na swoim miejscu.
bez uwag, brakuje tylko podgrzewania lusterek i przedniej szyby
mam 190, niczego nie brakuje nawet dla tych za mną
dużoooo lepiej niż w outlanderze i pasacie z tego samego roku
Ciężko powiedzieć, klocki olej tarcze. Nic innego mnie nie kosztowało.
Jeśli ktoś się spodziewa bajerów to nie ten kierunek. tu jest prosto, klasycznie. żadnych kolorowych wyświetlaczy super designu itd. Za te pieniądze czyli ok 35 tyś ja bym na ten samochód nie spojrzał gdybym nim przez przypadek rok nie jeździł. Mój kolega mówi, że to najnudniejsze auto na maksa, jeszcze srebrne. Ale sam mówi, że przyczepić się nie ma do czego i rozumie, bo na moim miejscu też by je kupił.
Zaczyna się zacierać tłoczek w zacisku tylnego prawego koła. Standard lata/kilometry
nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D-4D 126KM 93kW [l/100km]